Конференції

Постійне посилання на фондhttps://repositary.knuba.edu.ua/handle/987654321/29

Переглянути

Результат пошуку

Зараз показуємо 1 - 3 з 3
  • Документ
    Децентралізація влади та реформування публічного управління в умовах консолідації демократії в Словаччині (1998-2006 рр.)
    (Бескиди, 2019) Ключкович, Анатолій Юрійович
    Забезпечення інституційних умов для консолідації демократії безпосередньо пов'язано з оптимізацією вертикального поділу влади, здатністю держави ефективно виконувати владно-управлінські функції на всіх рівнях публічних відносин і посиленням транспарентності в діяльності органів публічного управління. Процеси реформування системи публічного управління та децентралізації влади в Словаччини були доволі складними, супроводжувалися успіхами та кризовими явищами, мали підтримку і критику в суспільстві, адже відбувалися у непростих суспільно-політичних та економічних умовах.
  • Документ
    Гендерна політика у сфері будівництва та архітектури
    (Економічна думка, 2016) Гербут, Надія Анатоліївна
    Політика є складне суспільне утворення, що має багато власних характеристик. Ф. М. Рудич зазначає, що вона не обмежується лише контекстом влади: в її основі – індивідуальні, групові, суспільні інтереси [1, с. 82]. Інтереси жінок як більш дискримінованої (порівняно з чоловіками) соціальної групи також мають бути враховані при прийнятті політичних рішень як на загальнодержавному, так і на регіональному рівнях. Цілком закономірно, що Україна як країна, що обрала євроінтеграційний курс, має наслідувати європейську модель вирішення проблем гендерної нерівності. Євросоюз розробив та реалізовує стратегію «gender mainstreaming», що в більшості офіційних документах України перекладається як «комплексний підхід до проблем рівності жінок і чоловіків» і означає необхідність включення критеріїв гендерної рівності у всю систему організації суспільного життя.
  • Документ
    Регіональний зріз міграційної політики в сучасній Україні на прикладі Волинської області
    (Карт-Бланш, 2015) Малиха, Марія Ігорівна
    У період політичних змін та реформування всієї системи державного управління та місцевого самоврядування набирає ваги питання щодо вдосконалення інституціональної системи регулювання міграційної політики. Питання міграції на регіональному рівні потребують належного теоретичного та прикладного дослідження, тому актуальним є детальний аналіз міграційних процесів на території Волинської області, методів політичного врегулювання наявних проблем, а також перспективи покращення системи контролю над потоками людських ресурсів у межах однієї територіальної одиниці.