Конференції

Постійне посилання на фондhttps://repositary.knuba.edu.ua/handle/987654321/29

Переглянути

Результат пошуку

Зараз показуємо 1 - 3 з 3
  • Документ
    Історико-архітектурна спадщина м. Києва у світлі загальноєвропейської практики
    (Бескиди, 2018) Коцюбинська, Ольга Олександрівна
    Питання збереження історико-культурної спадщини м. Києва наразі стоїть як ніколи гостро. Більш ніж тисячолітня історія міста із складним нашаруванням різних періодів вимагає впорядкованого та раціонального підходу. Проблемними зонами були і залишаються Поділ, особливо район Поштової площі, історичний ареал міста Ярослава і Володимира. Міжнародні організації культурного сегмента як ЮНЕСКО та ІКОМОС, регулярно фіксують порушення у цій сфері. Наближення українського законодавства до міжнародних норм з охорони культурної спадщини, та ратифікація більшості міжнародних документів ЮНЕСКО та Ради Європи у цій сфері засвідчують позитивні зрушення у цій сфері, та, на жаль практичне їх втілення далеке від завершення
  • Документ
    Значення підготовки фахівців-реставраторів для збереження нерухомої культурної спадщини
    (Бескиди, 2018) Орленко, Микола Іванович
    Виховання національного світогляду і розбудова міцної незалежної держави передбачають дбайливе ставлення суспільства до своєї історико-культурної спадщини. Досвід розвинених країн свідчить про те, що там приділяється особлива увага збереженню пам'яток архітектури і мистецтва.
  • Документ
    Вплив історико-культурної спадщини на розвиток регіонів України
    (Карт-Бланш, 2015) Левицька, Надія Миколаївна
    Нині, коли Україна інтегрується до світового історико-культурного простору, важливим завданням держави є вивчення, збереження та мудре використання національно-культурної спадщини її регіонів. Актуальним є науковий підхід до забезпечення діяльності усіх сфер національно-культурної спадщини в контексті реформування та розвитку українського суспільства. Дослідження нинішнього стану й основних проблем збереження і використання історико-культурної спадщини України та її регіонів дасть можливість обґрунтовано й ефективно використовувати культурну спадщину у майбутньому.