Конференції

Постійне посилання на фондhttps://repositary.knuba.edu.ua/handle/987654321/29

Переглянути

Результат пошуку

Зараз показуємо 1 - 8 з 8
  • Документ
    Тенденції інноваційного розвитку будівельної галузі в Україні і світі
    (КНУБА, 2023) Девтеров, Ілля; Зінич, Петро
    Будівництво було і залишається основою цивілізаційних змін, в яких завжди будуть потрібні кваліфіковані спеціалісти. Системність підготовки фахівців дуже складна, і у зв'язку з цим впровадження нових технологій є дуже важливим та унікальним процесом, який необхідно інтегрувати у навчальні програми. Необхідно і потрібно вивчати передовий досвід інноваційного навчання, який застосовують у світі. Він включає наступні напрямки інновацій у будівельній освіті.
  • Документ
    Геодезичний супровід об’єктів дорожнього будівництва: характеристика сучасних технологій і визначення перспектив розвитку
    (КНУБА, 2023) Дзюбенко, Михайло; Доброгорська, Вікторія; Капуста, Олександр; Кубанов, Руслан
    Вимоги до якості дорожньої будівельної продукції з кожним роком швидко ростуть. Зростає і необхідність постійного підвищення загального технічного рівня будівельних та ремонтних робіт, надійності, довговічності, естетичності, технологічності топографо-геодезичного супроводу об’єктів. Забезпечення проведення якісних вимірів необхідно як для будівництва, так і для ремонту автомобільних доріг. Геодезичні роботи супроводжують дорожнє проектування та будівництво на усіх етапах життєвого циклу автомобільних доріг, а саме при: плануванні, інженерних вишукуваннях, проектуванні, будівництві, моніторингу і експлуатації та знову плануванні. Геодезичні роботи у дорожньому будівництві забезпечують проектні, будівельні та виконавчі роботи у дорожньому будівництві повними, якісними та актуальними вихідними даними про ситуацію та рельєф місцевості, існуючі наземні, підземні та надземні будівлі та споруди, пункти опорних геодезичних мереж та пункти геодезичної розмічувальної мережі у районі будівництва. Отже, сучасне будівництво доріг і штучних споруд неможливо уявити без інженерногеодезичних робіт. Перенесення проекту на місцевість вимагає виконання вимірювань і побудов з високою точністю.
  • Документ
    Проєкт будівництва 24-х поверхового каркасного житлового будинку у Солом’янському районі м. Києва
    (КНУБА, 2023) Щербина, Олександр
    Зменшення трудомісткості. Скорочення термінів влаштування котловану та застосування більш раціональних конструктивних рішень виходячи із сучасної бази матеріальних ресурсів та методів влаштування котловану.
  • Документ
    Житлова проблема в Україні 2023 р.: шляхи вирішення
    (КНУБА, 2023) Шевцова, Мирослава; Кубанов, Руслан
    Військовий конфлікт призвів до численних жертв серед населення, величезних матеріальних втрат. Це викликало потребу у відновленні та будівництві. Під відновленням (відродженням) розуміється розбудова прийнятної для життя території з урахуванням усіх особливостей та труднощів, обумовлених безпосередньою близькістю зони бойових дій.
  • Документ
    Проект будівництва багатоповерхового житлового будинку з вбудованими приміщеннями в м. Києві з урахуванням ефективних заходів термомодернізації
    (КНУБА, 2023) Молотай, Віталій
    Об’єктом проектування є багатоповерховий житловий будинок з вбудованими приміщеннями в м. Києві. Предметом проектування є процес забезпечення стійкості багатоповерхових житлових будівель та визначення оптимального варіанту теплоізоляційної оболонки будівлі.
  • Документ
    Перспективи розвитку брендінгу підприємств будівництва
    (Ліра-К, 2022) Гусарова, Л. В.; Рубцова, О. С.; Кіщенко, Т. Є.