Конференції

Постійне посилання на фондhttps://repositary.knuba.edu.ua/handle/987654321/29

Переглянути

Результат пошуку

Зараз показуємо 1 - 5 з 5
  • Документ
    Підходи до організації публічної влади на субрегіональному рівні
    (Бескиди, 2019) Малиновський, Валентин Ярославович
    Формуючи нову модель публічної влади, Україна має унікальну можливість запровадити ефективну систему, яка б дала можливість уникнути недоліків, притаманних існуючій територіальній організації влади, а також врахувати позитивний і негативний досвід країн Європейського Союзу. У процесі реформування місцевого самоврядування і територіальної організації влади, що розпочалося в Україні 1 квітня 2014 р., одним з найбільш дискусійних виявилося питання організації публічної влади на субрегіональному рівні.
  • Документ
    Примусове об'єднання територіальних громад України - як механізм децентралізаційної реформи
    (Бескиди, 2017) Харитонюк, Орися Леонідівна; Малиновський, Валентин Ярославович
    Реформа місцевого самоврядування почала активно реалізовуватися в Україні ще з 2014 року та дуже вплину на розвиток державного управління вцілому та на життя громадян України, зокрема.
  • Документ
    Процес об'єднання територіальних громад на Волині у 2017 році
    (Бескиди, 2017) Малиновський, Валентин Ярославович
    Станом на 1.10.2017 р. в Україні створено 614 об'єднаних територіальних громад ( далі - ОТГ ), з яких у 201 ОТГ 29 жовтня 2017 року відбудуться перші місцеві вибори. За прогнозними оцінками Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України до кінця 2017 року буде утворено понад 660 ОТГ, що обєднають більше 3 тис. громад та близько 4 млн. населення.
  • Документ
    Природа і зміст регіоналістики
    (Економічна думка, 2016) Малиновський, Валентин Ярославович
    В Україні науковий дискурс щодо регіоналістики лише складається. Ще років п’ятнадцять тому до терміна «регіон» окремі політики і науковці ставилися досить обережно, а поняття «регіоналізм» фактично ототожнювали із сепаратистськими та іншими відцентровими проявами. У результаті цього ключове поняття регіоналістики «регіон» з’явилося в національному законодавстві лише у прийнятому у 2005 р. Законі України «Про стимулювання розвитку регіонів», однак без конкретного розкриття його змісту.
  • Документ
    Місцеві вибори 2015 та їх вплив на регіональні процеси в Україні
    (Карт-Бланш, 2015) Малиновський, Валентин Ярославович
    Місцеві вибори 25 жовтня 2015 р. проходили за новою виборчою системою, котра зазнала значної критики з усіх боків: політиків, експертів, журналістів, громадськості. Однак, незважаючи на суттєві вади, вона, на думку автора, все ж стала кроком уперед порівняно з попередньою виборчою системою закритих партійних списків, поєднаних з мажоритарною системою. Однак її аналіз не є темою цієї статті, тому детальніше розглянемо інший аспект - вплив результатів місцевих виборів на регіональні процеси в Україні. У цьому контексті зазначимо, що ці вибори мали як позитивні, так і негативні наслідки. Зважаючи на те, що на них змагалися виключно політичні партії, їхні результати становлять достовірну репрезентацію політичних уподобань українців.