Конференції

Постійне посилання на фондhttps://repositary.knuba.edu.ua/handle/987654321/29

Переглянути

Результат пошуку

Зараз показуємо 1 - 4 з 4
  • Документ
    Роль інформаційної політики в реінтеграції тимчасово окупованих територій
    (Бескиди, 2018) Кресіна, Ірина Олексіївна; Явір, Віра Анатоліївна
    Значення інформаційної політики в процесі реінтеграції України поки що не є глибоко дослідженою проблемою на науковому рівні, хоча питання реінтеграції окупованих територій Донбасу і Криму вже понад чотири роки стоїть на порядку денному держави. Після анексії Криму та окупації частин Донецької та Луганської областей у 2014 р. Україна ще не напрацювала системної, послідовної стратегії реінтеграції, орієнтованої на повернення цих регіонів до єдиної правової, політичної, інформаційної, соціальної, етнокультурної, економічної системи країни. На даному етапі виникла нагальна необхідність напрацювання комплексної політики реінтеграції тимчасово окупованих територій, в якій чи не ключову роль повинна відігравати саме інформаційна політика.
  • Документ
    Відновлення територіальної цілісності України : зовнішні та внутрішні аспекти
    (Бескиди, 2017) Кресіна, Ірина Олексіївна
    Територіальна цілісність є конституючим принципом організації держави та міжнародного права, вона тісно пов'язана з безпекою громадян, здатністю держави зберігати свою територію у межах встановлених згідно міжнародного права кордонів, протидіяти внутрішнім і зовнішнім загрозам, спрямованим на їх зміну.
  • Документ
    Політика реінтеграції та її роль у державній етнонаціональній політиці України
    (Економічна думка, 2016) Кресіна, Ірина Олексіївна
    Нині виникла нагальна необхідність напрацювання комплексної політики реінтеграції тимчасово окупованих територій у межах етнонаціональної політики України. Відновлення політико-правових, соціально-економічних контактів з окупованими територіями має спиратися на дорожню карту моделі реінтеграції, що вказує на актуальність досліджуваної проблематики. Питання реінтеграції окупованих територій Донбасу і Криму – це питання відновлення територіальної цілісності держави.
  • Документ
    Державна регіональна політика: централізація замість розвитку
    (Карт-Бланш, 2015) Кресіна, Ірина Олексіївна; Стойко, Олена Михайлівна
    Посилення централізаційних процесів проявляється насамперед у відсутності виписаної процедури затвердження Державної стратегії регіонального розвитку. Навіть законопроекти, які розроблялися за часів «старої» влади, передбачали активну участь у цьому процесі Координаційної комісії з питань регіональної політики, яка схвалювала стратегію, а Кабінет Міністрів України (КМУ) лише затверджував. Ця комісія створювалася як тимчасовий консультативно-дорадчий орган, до складу якого входили представники КМУ, центральних та місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, асоціацій та інших об’єднань органів місцевого самоврядування, агенцій регіонального розвитку, громадських організацій.