Конференції

Постійне посилання на фондhttps://repositary.knuba.edu.ua/handle/987654321/29

Переглянути

Результат пошуку

Зараз показуємо 1 - 4 з 4
  • Документ
    Інституційне забезпечення регіонально-краєзнавчих досліджень
    (Бескиди, 2019) Козюра, Ігор Валерійович
    В одному зі свої інтерв’ю для газети «Вечірній Харків» директор Центру краєзнавства ім. академіка П. Т. Тронька Харківського національного університету ім. В. Н. Каразіна (далі – Центр) професор Сергій Куделко навів цікавий приклад: «Колись у Фрідріха ІІ запитали: «Військова справа – мистецтво чи наука?» він відповів, що для людей розумних – це наука, для талановитих – мистецтво, а для посередніх –це ремесло». Так і з історією та краєзнавством».
  • Документ
    Микола Гребінка - будівничий північної Пальмири (до 200-річчя від дня народження зодчого)
    (Бескиди, 2018) Козюра, Ігор Валерійович
    Маловідомим є той факт, що рід Гребінок уславив не лише відомий український письменник Євген Павлович Гребінка, а і його брат - міський архітектор Санкт-Петербургу Микола Павлович Гребінка (1819-1880 pp.). Зодчий був людиною феноменальної працездатності та порядності. У нього не було відбою від замовників. Сучасники стверджують, що як мінімум 1/8 Північної Пальміри побудована за проектами цього архітектора. Близько 80-ти споруджених ним будинків збереглися до наших днів
  • Документ
    Від селища до міста : досвід об'єднаної територіальної громади
    (Бескиди, 2017) Козюра, Ігор Валерійович
    В умовах децентралізації, становлення об’єднаних територіальних громад в Україні особливої актуальності набуває питання збереження їх самоідентичності, виявлення особливостей та сприяння розвитку як точок територіального соціально-економічного зростання, вивчення й узагальнення досвіду кращих вітчизняних практик. Прикладом такого перетворення є досвід Решетилівської селищної об’єднаної територіальної громади Полтавської області, а саме питання про повернення Решетилівці статусу (містечка) міста.
  • Документ
    Лубенські полковники: колективний портрет управлінських кадрів
    (Економічна думка, 2016) Козюра, Ігор Валерійович
    Лубенський козацький полк як військова, адміністративна і територіальна одиниця Гетьманщини, проіснував 123 роки - з 1658 по 1781 рік. За цей час на чолі полку змінився 21 його очільник – полковник, в руках якого зосереджувалися функції військового командувача, місцевого адміністратора і судді. Мета даної доповіді – характеристика кількісного та якісного складу управлінських кадрів XVII-XVIII століть у регіональному розрізі на прикладі Лубенського козацького полку.