Конференції

Постійне посилання на фондhttps://repositary.knuba.edu.ua/handle/987654321/29

Переглянути

Результат пошуку

Зараз показуємо 1 - 3 з 3
  • Документ
    Індекс людського розвитку та індекс стану навколишнього середовища як індикатори формування сталого розвитку України
    (Бескиди, 2019) Клюшниченко, Євген Єлисійович; Осипенко, Катерина Валеріївна
    Науково-технологічна, соціальна, економічна та екологічна ситуація України на сучасному етапі має значні відставання, порівняно з більш розвиненими країнами світу. Україна у 2017 році за ІЛР посіла 88 позицію з189 країн світу, а за ІСНС – 109 позицію зі 180 країн-учасників звітів. Для формування сталого розвитку населених пунктів України, необхідно притримуватись балансу потреб населення, економічного прогресу та збереження природних ресурсів і навколишнього середовища.
  • Документ
    Врахування ресурсних обмежень для сталого розвитку населених пунктів
    (Бескиди, 2018) Клюшниченко, Євген Єлисійович; Осипенко, Катерина Валеріївна
    Еволюційний розвиток суспільства можна характеризувати напрямом науково-технічного та інформаційного прогресу. Це безупинний рух науки і техніки. Науково-дослідний процес досягає таких масштабів, що на практиці реалізується лише третина наукових досліджень та проектів. Метою та результатами досліджень більшості науковців є поліпшення умов життя сучасного та наступних поколінь з мінімізацією використання ресурсів при максимальному збереженні екології, раціональне визначення соціальних компонентів, що складають поняття рівня життя населення. На сучасному етапі має значення саме баланс, гармонія співвідношення трьох основних підсистем сталого розвитку: соціальної, економічної, екологічної. Можна стверджувати, що саме розвиток є пріоритетним напрямом людства. Тому реалізації ідей сталого розвитку населених пунктів приділяється значна увага суспільства XXI століття
  • Документ
    Формування сталого розвитку населених пунтів
    (Бескиди, 2017) Клюшниченко, Євген Єлисійович
    Проблеми сталого розвитку населених пунктів були розглянуті на всесвітній конференції Habitat-II (центр ООН з проблем розвитку міст) в 1996 р. в Стамбулі. Участь взяли представники практично всіх країн світу - усі урядові і неурядові організації, відповідальні за екологію і містобудівний розвиток в своїх країнах. Україна, як член міжнародної спільноти, теж брала участь в цій конференції. Метою цієї конференції було обговорення проблем урбанізації і умов мешкання населення.