Конференції

Постійне посилання на фондhttps://repositary.knuba.edu.ua/handle/987654321/29

Переглянути

Результат пошуку

Зараз показуємо 1 - 4 з 4
  • Документ
    Міжнародний контекст національної безпеки України: до проблеми євроатлантичної інтеграції
    (Бескиди, 2019) Дзьобань, Олександр Петрович
    Сучасна соціальна дійсність у світі формується під впливом швидкоплинних змін, що відбуваються у системі міжнародних відносин, і визначається як активізацією інтеграційних процесів на глобальному та регіональному рівнях, – з одного боку, так і зростанням суперництва між світовими й регіональними центрами сили за збереження та посилення свого впливу на перебіг розвитку цих відносин, – з другого.
  • Документ
    Самоврядування й управляння як засади регіональної політики: діалектика взаємозв’язку
    (Бескиди, 2018) Данильян, Олег Геннадійович; Дзьобань, Олександр Петрович
    Україна знаходиться у процесі пошуку нових шляхів розвитку, вдосконалення наявних систем і структур виробництва й відтворення соціального порядку, шляхів подолання дисбалансу між владою й народом, між системами глобального й локального управління. За сьогоднішніх умов абсолютний порядок, як повний контроль держави над усіма суспільними процесами, економічно й політично вимагає критичного осмислення. І це ще один важливий аспект актуальності теми даної статті.
  • Документ
    Державна влада й місцеве самоврядування : управлінські аспекти взаємодії
    (Бескиди, 2017) Данильян, Олег Геннадійович; Дзьобань, Олександр Петрович
    Демократичний устрій базується на створенні такої системи влади й управління, за якої громадяни мають усі можливості для реалізації своїх прав і свобод. Держава і громадянське суспільство здатні забезпечити такі умови, якщо їхні інститути однаково сильні і врівноважені один одним.
  • Документ
    Управління та самоорганізація у діаді «державна влада – місцеве самоврядування»
    (Економічна думка, 2016) Дзьобань, Олександр Петрович
    У системі демократичного правління значна роль належить місцевому самоврядуванню. Воно є сферою публічної діяльності, у якій може взяти участь кожний громадянин. Провідним принципом самоврядування є організаційне й функціональне відокремлення його органів від структур державної влади: взаємовідносини між ними регулюються лише законом. У цьому сенсі воно є проміжною ланкою, важливим каналом взаємозв’язку між державою і громадянським суспільством, належачи радше до другого, аніж до першої.