Техніка будівництва

Постійне посилання на фондhttps://repositary.knuba.edu.ua/handle/987654321/301

Переглянути

Результат пошуку

Зараз показуємо 1 - 10 з 10
  • Документ
    Визначення показників безвідмовності гідравлічних приводів будівельних машин
    (КНУБА, 2014) Лесько, В. І.
    В роботі розроблені імовірнісні моделі роботоздатності і надійності гідроприводів одноківшових екскаваторів з урахуванням специфіки їх функціонування та формування параметричних відмов гідроприводу, які дають можливість отримувати реальніші результати визначення показників безвідмовності.
  • Документ
    Метод оцінки показників надійності гідроприводів одноковшових екскаваторів із застосуванням статистичного моделювання
    (КНУБА, 2014) Лесько, Віталій Іванович
    Пропонується метод оцінки показників надійності гідроприводу екскаватора, що дозволяє враховувати параметричні відмови основних елементів гідроприводу за параметром «об'ємний ККД» з урахуванням ефективності функціонування екскаватора та стохастичної залежності між ними
  • Документ
    Ручний електроінструмент для будівництва
    (КНУБА, 2005) Баранов, Ю. О.
    Велика різноманітність будівельних робіт, їхня складність, а часто і незручність їх проведення вимагають застосування не менш різноманітної номенклатури електричних інструментів.
  • Документ
    Машини і обладнання технологічних процесів (історія, наукові досягнення та напрямки діяльності)
    (КНУБА, 2005) Назаренко, І. І.
    На кафедрі однією із тем наукових досліджень започатковано і розвивається напрямок по теоретичному дослідженню динаміки вібраційної техніки з метою підвищення їх ефективності та створення принципово нових конструкцій, оскільки існуючі машини потенційно себе вичерпали і необхідно сформулювати нові підходи до вирішення цієї проблеми.
  • Документ
    Дослідження та принципи розрахунку тримасних віброударних гідравлічних трамбівок
    (КНУБА, 2004) Свідерський, А. Т.
    В будівництві для ущільнення ґрунтів та будівельних сумішей все ширше використовуються віброплити та вібротрамбівки, особливо в стислих умовах та при невеликих об’ємах виконуваних робіт. Розвиток науки та промислове використання революційних технологій в області створення нових матеріалів, застосування сучасних технологічних процесів, комп'ютерної техніки зробив економічно вигідним використання цих машин та їх подальше вдосконалення.
  • Документ
    Визначення сил опору при роботі поверхневих віброущільнювачів
    (КНУБА, 2003) Гарнець, В.М.; Шаленко, В.О.
    В промисловому, цивільному і житловому будівництві, при виробництві збірних і монолітних залізобетонних конструкцій широко застосовують віброущільнювальні механізми поверхневої дії. За функціональним призначенням і конструктивним виконанням поверхневі віброущільнювачі виконуються переставними і ковзними.
  • Документ
    Розробка методу регулювання нерівномірного розподілу машин за критичними параметрами
    (КНУБА, 2002) Сердюк, В.І.
    При нерівномірному розподілі машин по об'єктах враховується їх нерівномірне вибуття в технологічні, технічні й організаційні простої. У будівельній практиці зустрічаються наступні види завдань
  • Документ
    Надійність гідроприводів БДМ
    (КНУБА, 2002) Лесько, В.І.
    Необхідність впровадження в сферу експлуатації будівельних машин нових та перспективних форм технічного обслуговування (ТО і Р), якою вважається стратегія ТО і Р "за технічним станом", вже майже ні в кого із експлуатаційників не викликає сумніву. Особливої актуальності вирішення цього питання набуває в теперішній час, коли на зміну застарілих механічних моделей парки будівельних машин (БМ) поповнюються сучасними, високоефективними і в той же час складними і високовартісними гідрофікованими машинами, експлуатація яких висуває до існуючої системи ТО і Р якісно нові та набагато жорсткіші вимоги.
  • Документ
    Методика досліджень динаміки трьохмасової електромагнітної установи
    (КНУБА, 2002) Корнійчук, Борис Валерійович
    Виконані раніше дослідження конструктивних ознак віброударних машин, що застосовуються в будівництві для ущільнення бетонних сумішей, являються основою для оцінки їх технологічних параметрів.
  • Документ
    Імпульсний гідравлічний привод виконавчих механізмів будівельних машин
    (КНУБА, 2001) Пелевін, Л.Є.; Рашківський, В.П.
    Одним з шляхів інтенсифікації розробки будівельних матеріалів є використання машин безперервної дії побудованих на принципах динамічного руйнування та хвильової теорії деформації.