Техніка будівництва

Постійне посилання на фондhttps://repositary.knuba.edu.ua/handle/987654321/301

Переглянути

Результат пошуку

Зараз показуємо 1 - 8 з 8
  • Документ
    Наукові основи формування високоефективних робочих органів будівельних машин
    (КНУБА, 2012) Смірнов, В. М.; Головань, В. П.
    Наведено результати роботи з наукового напряму “Наукові основи формування високоефективних робочих органів будівельних машин” кафедри основ професійного навчання факультету автоматизації і інформаційних технологій КНУБА за 10 років існування кафедри. Одна із тематик даного наукового напрямку – теоретичні основи створення нових конструкцій бурильного обладнання для роботи на міцних, а також на півзв’язних складних ґрунтах, які потребують використання спеціальних робочих органів. Наведено відомості про основні розробки, використання яких дозволить підвищити ефективність буріння свердловин для будівельного виробництва.
  • Документ
    Конструктивні особливості бурильного обладнання з роздільним обертанням складових різальної частини буру
    (КНУБА, 2011) Смірнов, В. М.; Головань, В. П.
    Наведена конструкція планетарного двохвального обертальника та конструктивна схема бурильного обладнання з роздільним обертанням внутрішньої та зовнішньої складових частин робочого органа. Це дає змогу збільшити швидкість обертання внутрішньої складової частини з розташованими на ній різцями на невеликій відстані від центра та підвищити ефективність процесу буріння.
  • Документ
    Особливості конструювання та розрахунку планетарного механізму обертання бурильного обладнання динамічної дії
    (КНУБА, 2009) Смірнов, В. М.; Головань, В. П.
    Для розробки міцних і мерзлих грунтів землерийними машинами в умовах будівництва все ширше використовують вібраційні та віброударні робочі органи.
  • Документ
    Підготовка інженерно-педагогічних кадрів для системи профтехосвіти
    (КНУБА, 2007) Смірнов, В. М.
    Нові сучасні технології та різноманітність нової техніки у будівельній галузі поставили нові задачі в системі професійно-технічної освіти – підготовка кваліфікованих конкурентно-спроможних на ринку праці робітників та молодших спеціалістів інтегрованих професій, створення організаційно- педагогічних умов ступеневого навчання спеціалістів будівельної механізації.
  • Документ
    Нові конструкції інструментів для молотів
    (КНУБА, 2006) Смірнов, В. М.
    При руйнуванні масиву мерзлого грунту можливі два випадки: якщо піка занурюється в масив на відносно великій відстані від забою, то стружка не відокремлюється, а інструмент запресовує грунт в масив і утворює отвір; остаточні деформації грунту в масиві рівномірно розташовані навколо інструменту, а глибина h занурення інструменту залежить від міцності і пористості грунту
  • Документ
    Вплив форми бурових різців на сили різання
    (КНУБА, 2006) Смірнов, В. М.; Головань, В. П.; Вольтерс, О. Ю.
    сучасному будівельному виробництві при зведенні споруджень на пальових фундаментах, у дорожньому і електромережевому будівництві широке поширення одержала технологія з застосуванням бурових робіт. Більшість серійно випущених будівельних бурильних і бурильно-кранових машин засновано на принципі обертального буріння з руйнуванням ґрунту різцевими робочими органами.
  • Документ
    Науково-практичні розробки кафедри
    (КНУБА, 2005) Смірнов, В. М.
    Напрям наукової діяльності – теорія робочих процесів землерийних машин та основи формування високоефективних робочих органів будівельних машин.
  • Документ
    Бурильне обладнання з анкерним пристроєм
    (КНУБА, 2001) Смірнов, В. М.; Головань, В. П.; Вольтерс, О. Ю.
    Вибір конструкції бурильного обладнання для буріння ґрунтів залежить від конкретних умов проведення робіт; кліматичних особливостей місцевості; розмірів свердловин; потужності, маси та мобільності бурильних і бурильнокранових машин.