Вибрані статті з наукових збірників

Постійне посилання на фондhttps://repositary.knuba.edu.ua/handle/987654321/27

Переглянути

Результат пошуку

Зараз показуємо 1 - 10 з 12
  • Документ
    Просторове планування як безперервний процес на прикладі столичного регіону Берлін-Брандебург
    (КНУБА, 2012) Пантюхіна О. Ю.
    В статті розглянуто досвід співпраці між землею Бранденбург та містом Берлін у розробці скоординованих проектів розвитку територій. Наведено загальну структуру містобудівної документації та описано механізм внесення змін на прикладі ''Плану зонування" м . Берлін.
  • Документ
    Етнографічні комплекси як засіб підвищення економічного рівня малих міст Поділля
    (КНУБА, 2012) Прокопенко О. В.
    В статті розглядаються питання про розвиток, проблематику вирішення фінансових питань, щільний зв’язок між етнографічними комплексами та природою, суспільний центр , його розміщення на території населеного пункту планувальну організацію.
  • Документ
    Формування оптимального робочого середовища для офісних об’єктів
    (КНУБА, 2019) Ващенко, О. С.; Хараборська, Юлія Олександрівна; Vashchenko, O.S.; Haraborska, Y. O.
    На сьогоднішній день основна професійна діяльність людини полягає в різній інтелектуальній творчості - «інтелектуальному виробництві». І протікає цей процес переважно в різних офісних просторах (дослідних, офісних центрах, бізнес-парках), сукупність яких позначена як «офісні об'єкти». В даній статті розглядається формування сучасних офісних споруд і ділового середовища, що спрямовані на організацію руху інформаційних потоків і розвиток нових напрямків знань. The main professional activity of a person today consists of various intellectual activities involving creativity that is called “intellectual production”. This process takes place mainly in various office spaces (research, office centers, business parks), which are combined in this article as “office objects”. The formation of modern office buildings and the business environment which is aimed at organizing information flows and at developing new areas of knowledge is discussed in the article.
  • Документ
    Вплив архітектурно-планувальних характеристик міського простору на здійснення неформального соціального контролю
    (КНУБА, 2015) Главацький, О. З.
    Висвітлюються поняття та види соціального контролю. Описуються базові принципи його здійснення, а також його залежність від архітектурно-планувальних особливостей міського простору. Соціальний контроль розглядається автором у контексті забезпечення персональної безпеки. Результати проведеного соціологічного дослідження підтверджують вплив архітектурно-просторових характеристик на безпечність міського середовища.
  • Документ
    Пропозиціїї щодо визначення інвестиційно привабливих територій в роботах регіонального рівня
    (КНУБА, 2016) Айлікова, Г. В.
    Надаються пропозиції щодо механізму визначення інвестиційно привабливих територій на підставі індикативних показників, які визначаються в ході розроблення схем планування території регіонального рівня. Автором пропонується розглянути відносно стабільні та динамічні фактори, що впливають на містобудівну цінність території.
  • Документ
    Відмінності проектних команд scrum та тих, що працюють за технологією «каскадних моделей»
    (КНУБА, 2017) Півень, В. В.
    Проаналізовано порівняльні оцінки підготовки й функціонування проектних Scrum-команд та команд «каскадної моделі».
  • Документ
    Застосування технологій «scrum» та «діаграма ганта» для підвищення ефективності управління проектами
    (КНУБА, 2018) Півень, В. В.
    Розглянуто можливості технологій Scrum та діаграм Ганта з метою підвищення ефективності проектів, виконуваних з допомогою цих методів. В процесі порівняльного аналізу таких методів виявлено їх можливості і недоліки. Оцінено ситуації, за яких поєднання різних технологій стає можливим для підвищення ефективності управління проектами.
  • Документ
    Морфологія та комфортність середовища міст. Показники й методи оцінки взаємодій
    (КНУБА, 2018) Габрель, М. М.
    Зроблена спроба визначення взаємозв’язку між морфологією міського прос- тору та умовами проживання його мешканців. Обґрунтовуються критерії ком- фортності простору для проживання. Беруться до уваги потреби чотирьох груп мешканців (школярів і студентів, активно працюючого населення, людей з особ- ливими потребами та приїжджих (туристів). Визначено задачі на продовження дослідження — вимоги й підходи до змін морфології міського простору (гуманіза- ції, модернізації, ущільнення, трансформації, ревіталізації) з метою підвищення його комфортності для проживання.
  • Документ
    Архітектурно-урбаністичний аналіз місць підвищеної кримінологічної небезпеки у м. Львові
    (КНУБА, 2016) Главацький, О. З.; Габрель, М. М.
    Висвітлено існуючий досвід щодо методики виявлення характеристик міського середовища, які негативно впливають на кримінологічну безпеку. Виділено окремі території м. Львова з високою концентрацією злочинів. Складено критерії їх оцінки відповідно до структури міського середовища. Досліджено існуючі просторові конфлікти і архітектурно-планувальні характеристики даних територій. Проаналізовано архітектурно-просторові аспекти, що негативно вливають на криміногенність середовища.
  • Документ
    Актуальні аспекти водної стратегії міста Києва
    (КНУБА, 2017) Борисова, О. В.
    В статті розглядається проблематика міста Києва як мегаполіса зі складною водною інфраструктурою, зазначається необхідність впровадження європейських норм в сфері охорони водних об’єктів міста, роз’яснюються принципи водної політики і формування Водної Стратегії.