Вибрані статті з наукових збірників

Постійне посилання на фондhttps://repositary.knuba.edu.ua/handle/987654321/27

Переглянути

Результат пошуку

Зараз показуємо 1 - 4 з 4
  • Документ
    Енергоощадність в обєктах еко-архітектури
    (КНУБА, 2013) Чорноморденко, Є. І.
    Розглянуто основні системи енергоефективності та енергозбереження будівельних об’єктів. Проаналізовано поєднання енергоощадних систем при формуванні об’ємно-планувальних та конструктивних рішень у об’єктах еко-архітектури.
  • Документ
    Енергоресурсоекологозберігаючі технології для підвищення захисту від біопошкодження будівельних конструкцій та матеріалів
    (КНУБА, 2016) Журавська, Н. Є.
    Агресивне середовище (специфіка виробництва), яке створює мікроклімат, не тільки змінює умови безпеки життєдіяльності людини, але й негативно впливає на будівельні матеріали, викликаючи їхнє біологічне пошкодження. Наведені результати вирішення технологічно-екологічної проблеми підвищення захисту від біологічного пошкодження бетону. Однією з перспективних технологій для захисту від біологічного пошкодження є виготовлення бетону з використанням омагніченної води.
  • Документ
    Аналіз конструкцій та теплових процесів у енергетичному вікні
    (КНУБА, 2017) Кріпак, Іван Сергійович; Приймак, Олесандр Вікторович
    Метою даної роботи є аналіз існуючих і розробка конструкцій та фізичної моделі теплових процесів енергетичного вікна на основі аналізу літературних джерел та патентних досліджень. Енергетичне вікно крім освітлення простору приміщення має забезпечувати його теплотою у холодний період року і холодом в теплий за допомогою теплового насосу з мікрокомпресором. Поєднання енергоефективного вікна з роботою теплового насосу може перетворити світлопрозору конструкцію з найбільш уразливого щодо теплових втрат елемента конструкції огородження - навпаки в енергогенеруючий елемент. Таке вікно може працювати повністю автономно, як звичайний опалювальний прилад.
  • Документ
    Шляхи зниження рівня енергоспоживання в міській забудові
    (КНУБА, 2014) Сидорчук, А. О.; Плешкановська, А. М.
    Розглянуто узагальнені методи зменшення втрат енергоресурсів в житлових кварталах на різних рівнях за допомогою комплексу заходів енергозбереження та використання альтернативної енергетики. Наведені основні напрямки вирішення проблем для максимально низького використання енергії.