Вибрані статті з наукових збірників

Постійне посилання на фондhttps://repositary.knuba.edu.ua/handle/987654321/27

Переглянути

Результат пошуку

Зараз показуємо 1 - 4 з 4
  • Документ
    Поділ робітників за «комірцевим» принципом, які потребують житла довготривалого перебування
    (КНУБА, 2014) Онофрійчук, А. В.
    Розглядається необхідність професійного поділу робітників України на «комірці». Такий поділ враховує рівень доходів та рівень освіченості, що дасть змогу достовірно оцінити потреби людей, які потребують житла довготривалого перебування. Також розглянуто класифікаційні групи зайнятих населення України, згідно «словника занять» Всеукраїнського перепису за 2001 рік та присвоєння відповідних «комірців» цим групам.
  • Документ
    Актуальність проблематики житла довготривалого перебування. Визначення та гіпотеза
    (КНУБА, 2014) Онофрійчук, О. В.
    В статті розглядається питання динамічного характеру процесу проектування житла згідно з сучасними потребами та способом життя. Виявлена потреба в житлі довготривалого перебування різних соціальних груп та проаналізовано існуючий поділ житлових будинків в Україні за тривалістю проживання. Запропоновано визначення – гіпотезу поняттю «житло довготривалого перебування».
  • Документ
    Основні архітектурні прийоми, що використовуються при будівництві в умовах складного рельєфу та способи будівництва на рельєфі
    (КНУБА, 2010) Ксенофонтова, І.В.
    У даній статті розглянуто сучасний стан і особливості організації будівництва на ділянках зі складним рельєфом. Описані основні прийоми забудови на схилах. Також зроблені висновки і зазначені рекомендації по організації проектувального процесу для ділянок із складним рельєфом.
  • Документ
    Зв’язки архітектурних форм з характеристиками пластичної структури ділянки
    (КНУБА, 2009) Ксенофонтова, І. В.
    Як показує аналіз приведених прикладів, сприйняття рельєфу і зеленого масиву як цілісної природної скульптури дозволяє знайти необхідну з нею взаємодію і підпорядкувати їй композицію архітектурної форми. Розглянуті в статті зв’язки також є зв’язками властивостей та пластичних характеристик архітектурної форми ландшафту. Всі названі структури ("покриваючі", "внедряючися", "зростаючі", "примикаючі" і "заповнюючі") не претендують на те, щоб бути до кінця закінченою організацією мас. Відірвані від свого скульптурного контексту, вони стануть неврегульованим або слабо впорядкованим з’єднанням окремих елементів.