Вибрані статті з наукових збірників

Постійне посилання на фондhttps://repositary.knuba.edu.ua/handle/987654321/27

Переглянути

Результат пошуку

Зараз показуємо 1 - 10 з 14
  • Документ
    Архітектурно-планувальна організація кварталів однородинної житлової забудови. Світовий досвід для української практики
    (КНУБА, 2016) Кутрик, Н. В.; Габрель, М. М.
    Розглядається дослідження світової практики організації кварталів однородинної житлової забудови. Визначається сучасний стан практики забудови житлових кварталів та її відповідність сучасним підходам до організації забудови таких кварталів.
  • Документ
    Візуальне архітектурне середовище, як джерело інформації
    (КНУБА, 2017) Сазонова, Ю. Ф.; Демченко, А. В.
    Окреслюються характерні особливості формування візуального архітектурного середовища з урахуванням параметрів інформативності. Показано, що важливу роль відграє структурування візуальної інформації та використання доцільної концентрації візуального різноманіття в контексті еволюційних перетворень архітектурного середовища. Виявлено, що візуальне сприйняття та засвоєння інформації обумовлює вибір та узгодження параметрів елементів та структурних зв’язків системи візуального архітектурного середовища.
  • Документ
    Гармонізація візуального житлового середовища
    (КНУБА, 2015) Сазонова, Ю. Ф.
    У статті визначені умови та особливості формування гармонійного візуального житлового середовища.
  • Документ
    Дещо про проблеми «хрущовок»
    (КНУБА, 2017) Патракова, А. І.; Хараборська, Ю. О.
    Стаття присвячена проблемі реконструкції, реновації застарілого житлового фонду (1960-1970 років). Вказане існуюче положення речей з цього питання та варіанти його вирішення спираючись на міжнародний досвід.
  • Документ
    Екодизайнерські засоби гармонізації житлового середовища
    (КНУБА, 2013) Сазонова, Ю. Ф.
    Розглядаються основні напрямки екологічного формування об’єктів житлового середовища, а також засоби екодизайну та їхня роль в удосконаленні житлового середовища
  • Документ
    Перспективи міні-квартири на ринку житла
    (КНУБА, 2018) Гнат, Г. О.; Васьків, Т. O.
    Присвячена особливостям формування квартир малих площ, зокрема особливому сегменту на ринку житла смарт-квартир, їх об’ємно-просторовій організації, специфіці планувальних рішень, особливостей функціонального наповнення.
  • Документ
    Функціональна модель прибуткового житла як нового елементу забудови міста
    (КНУБА, 2013) Бачунов, О. В.
    В статті розглядається декілька принципових моделей житла та механізми їх утворення. Встановлено що існує потреба у створенні моделі житла «прибутковий будинок нового типу» як цілісного структурного елементу системи «житло»
  • Документ
    Житло для молодих сімей в Україні
    (КНУБА, 2010) Федченко, О.В.
    У статті розглянуто проблему забезпечення житлом молодих сімей в Україні, викладено особливості проектування багатоповерхових житлових будинків для молодих сімей на різних етапах проектування.
  • Документ
    Передумови формування житла для молоді в Україні
    (КНУБА, 2010) Федченко, О. В.
    Анотація: у статті аналізуються результати соціологічного дослідження серед молодих сімей щодо організації житлового середовища. Виявлення вимог жителів до архітектурно-планувальної організації квартири та будинку - лежить в основі ефективного проектування житла. Ключові слова: соціологічне опитування, житло для молоді, архітектурно-планувальні особливості, соціальне, приміщення для обслуговування.
  • Документ
    Принцип екологічного (земляного) будівництва втілений у життя
    (КНУБА, 2014) Севостьянова, П. Р.
    Стаття на тему принцип екологічного (земляного) будівництва підготовлена для участі у конференції Енергоінтеграція – 2014. У статті розкрито основну ідею концепції безвідхідного житла. Описано головні принципи за якими здійснюється будівництво такого житла та покрокова технологія зведення будівель з природних, не оброблених механічним чином матеріалів