Вибрані статті з наукових збірників

Постійне посилання на фондhttps://repositary.knuba.edu.ua/handle/987654321/27

Переглянути

Результат пошуку

Зараз показуємо 1 - 4 з 4
  • Документ
    Заплава р. Дніпро: сучасний стан, проблеми та шляхи відновлення екологічної рівноваги
    (КНУБА, 2015) Михайлик, О. О.
    Розглянуто проблеми акваторій заплави р. Дніпро: спорудження Канівського водосховища, хаотична щільна забудова, скидання у річку неочищених стоків та ін. Визначено заходи для відновлення екологічної рівноваги, які потрібно впроваджувати комплексно.
  • Документ
    Analysis of the stability of water bodies to the action of destabilizing factors
    (КНУБА : ІТГІП, 2018) Azarov, Sergii I.; Zadunaj, Oleksii S.
    Methodical approaches to the assessment of ecological safety of ecosystems based on the establishment of a comprehensive indicator of the degradation of environmental components have been developed, which will allow us to assess non-additive properties of different-scale aquatic ecosystems. The analysis of methods for assessing the stability of water bodies to change the parameters of natural and anthropogenic regimes is carried out. Investigation of the nature of resistance of water bodies has revealed not only their desire for balance, but also a complex fight against regular and irregular (fluctuations) forces.
  • Документ
    Оцінка впливу внутрішньодренної гідравліки на характеристики притоку ґрунтових і підземних вод до променевих водозаборів і дренажів
    (ІТГІП, 2017) Телима, С. В.; Олійник, Є. О; Ревякіна, Н. Ю.
    Розглянуто сумісну задачу фільтрації ґрунтових (підземних) вод до променів-дрен та гідравліки руху води в дренах. Наводиться аналітичний розв’язок задачі для умов стаціонарної фільтрації із водоймищ (каналів) до променевих водозаборів (дренажів).
  • Документ
    Про перспективи розвитку вітчизняної гідроенергетики в констексті планів будівництва каскаду гідроелектростанцій у Дністровському каньйоні
    (ІТГІП, 2017) Стефанишин, Д. В.
    Проаналізовано проблеми і перспективи розвитку гідроенергетики в Україні з врахуванням світових тенденцій та умов, що складаються в країні. Розглянуто основні ризики гідроенергетичного будівництва у Дністровському каньйоні як складової частини чинної Програми розвитку гідроенергетики України до 2026 р. Вказано на необхідність перегляду засадничих принципів, на яких мають ґрунтуватися оцінки гідроенергетичного потенціалу та плани введення нових потужностей гідрогенерації в країні.