Про перспективи розвитку вітчизняної гідроенергетики в констексті планів будівництва каскаду гідроелектростанцій у Дністровському каньйоні

Ескіз

Дата

2017

Автори

Стефанишин, Д. В.

Заголовок журналу

Журнал ISSN

Назва тому

Видавець

ІТГІП

Анотація

Проаналізовано проблеми і перспективи розвитку гідроенергетики в Україні з врахуванням світових тенденцій та умов, що складаються в країні. Розглянуто основні ризики гідроенергетичного будівництва у Дністровському каньйоні як складової частини чинної Програми розвитку гідроенергетики України до 2026 р. Вказано на необхідність перегляду засадничих принципів, на яких мають ґрунтуватися оцінки гідроенергетичного потенціалу та плани введення нових потужностей гідрогенерації в країні.

Опис

Ключові слова

відновлювана енергетика, гідроенергетика, гідроенергетичний потенціал, Дністровський каньйон, енергозбереження, ризик

Бібліографічний опис

Стефанишин Д. В. Про перспективи розвитку вітчизняної гідроенергетики в констексті планів будівництва каскаду гідроелектростанцій у Дністровському каньйоні / Д. В. Стефанишин // Екологічна безпека та природокористування : зб. наук. праць / Київ. нац. ун-т буд-ва і архіт. ; Ін-т телекомунікацій і глобал. інформ. простору ; гол. ред. : О. С. Волошкіна, О. М. Трофимчук – Київ : ІТГІП , 2017. – Вип. 1 – 2 (23) . – С. 5 – 19. – Бібліогр. : 37 назв.

Зібрання

item.page.endorsement

item.page.review

item.page.supplemented

item.page.referenced