Вибрані статті з наукових збірників

Постійне посилання на фондhttps://repositary.knuba.edu.ua/handle/987654321/27

Переглянути

Результат пошуку

Зараз показуємо 1 - 4 з 4
  • Документ
    Експериментальні дослідження ефективного управління теплопостачанням адміністративної будівлі бюджетної організації
    (КНУБА, 2015) Басок, Б. І.; Новіков, В. Г.; Лисенко, О. М.; Приємченко, В. П.; Ряснова, О. В.
    Представлені експериментальні дослідження ефективного управління теплопостачанням будівлі на основі використання індивідуального теплового пункту. Наведені графічні залежності основних характеристик системи теплопостачання за опалювальний період 2013-2014 рр.
  • Документ
    Оптимізація гідравлічних режимів роботи теплових мереж
    (КНУБА, 2010) Олексюк, А. А.; Долгов, М. В.
    У роботі розглянуті існуючі системи теплопостачання з різними способами подачі теплоносія та гарячої води споживачу. Запропонована схема з індивідуальними тепловими пунктами і триконтуриими теплообмінниками з акумуляторами гарячої води, яка дозволяє оптимізувати гідравлічний режим в системах теплопостачання і абонентських системах опалення та гарячого водопостачання.
  • Документ
    Екологічні аспекти використання альтернативних палив для потреб теплопостачання населених пунктів України
    (КНУБА, 2018) Предун, Костянтин Миронович
    Системи централізованого теплопостачання населених пунктів України сьогодні є прикладом неефективного використання паливно-енергетичних ресурсів у державі. Заміна основного палива (природного газу) для потреб джерел теплоти альтернативним дає економію коштів місцевих бюджетів в умовах децентралізації державного управління (за рахунок різниці цін природного газу та інших органічних палив). Водночас лише такі заходи породжують ряд інших проблем. Збільшення забруднення навколишнього природного середовища – одна з них. Досліджено шляхи підвищення енергоефективності та енергозбереження в житлово-комунальному господарстві з метою зменшення викидів забруднюючих речовин і парникових газів в атмосферу. На основі виконаних розрахунків визначена пріоритетність заходів. Їх реалізація дозволяє залишити в якості основного органічного палива для потреб централізованого теплопостачання найбільш екологічне – природний газ.
  • Документ
    Аналіз та оцінка заходів щодо підвищення енергоефективності систем централізованого теплопостачання
    (КНУБА, 2017) Предун, К. М.; Франчук, Ю. Й.
    Системи централізованого теплопостачання населених пунктів України сьогодні є прикладом неефективного використання паливно-енергетичних ресурсів у державі. Заміна основного палива - природного газу – для потреб джерел теплоти альтернативним дає економію коштів місцевих бюджетів в умовах децентралізації державного управління (за рахунок різниці цін природного газу та інших органічних палив). Водночас лише такі заходи породжують ряд інших проблем. Збільшення забруднення навколишнього природного середовища – одна із них. Досліджено шляхи підвищення енергоефективності та енергозбереження в житлово-комунальному господарстві з метою зменшення викидів парникових газів в атмосферу. На основі виконаних розрахунків визначена пріоритетність заходів. Їхня реалізація дозволяє залишити як основне органічне паливо для потреб централізованого теплопостачання найбільш екологічне – природний газ.