Вибрані статті з наукових збірників

Постійне посилання на фондhttps://repositary.knuba.edu.ua/handle/987654321/27

Переглянути

Результат пошуку

Зараз показуємо 1 - 5 з 5
  • Документ
    Застосування скульптурної пластики на дитячих майданчиках та її взаємодія з архітектурним середовищем
    (КНУБА, 2012) Полубок, А. П.
    Розглядається проблема використання скульптури на сучасних дитячих майданчиках та її взаємодія з архітектурним середовищем як зв’язок двох пластичних мистецтв.
  • Документ
    Архітектура сучасних дитячих дошкільних закладів (дитячих садків)
    (КНУБА, 2018) Жовква, Ольга Іванівна
    Зроблено екскурс в історію виникнення поняття «дитячий садок», наведена класифікація дошкільних закладів. Розглядаються питання організації ділянки проектування, проведено аналіз функціонального складу дошкільних закладів, особливостей архітектурно-планувальної організації. Також наведені рекомендації щодо особливостей створення сучасних архітектурних рішень дошкільних закладів за допомогою мистецьких засобів, нестандартного формоутворення, а також єдності внутрішнього та зовнішнього просторів
  • Документ
    Історико-культурні та стильові особливості громадських будівель в роботах студентів НАОМА 1969-1980-х років
    (КНУБА, 2018) Повар, М. О.; Давидов, А. М.
    В статті здійснено аналіз стильової характеристики громадських об’єктів в курсових та дипломних роботах студентів НАОМА 1960-1980-х років минулого століття. Значна увага приділяється історико-культурному та суспільно-інформаційному впливу на формування світогляду майбутніх фахівців архітектури. Надано спроби систематизації розвитку якісно-художнього рівня студентської творчості в межах хронології досліджуваного періоду.
  • Документ
    Контекстуальна архітектура композиції на основі синтезу мистецтв: методика утворення
    (КНУБА, 2015) Ладан, Т. М.
    У статті розглядається методика викладання дисципліни «Композиція» на основі синтезу мистецтв на архітектурному факультеті КНУБА.
  • Документ
    Символічне «дерево-птах» теорії «інформативної архітектури»
    (КНУБА, 2014) Ладан, Т. М.
    Пропонуються основні символічні напрямки та структурні течії для сучасного концептуального архітектурного формоутворення. Вони мають гнучкість у використанні та поєднаннях, відповідно до розвитку видів мистецтв, всіх галузей діяльності людини та науково-технічного прогресу.