Вибрані статті з наукових збірників

Постійне посилання на фондhttps://repositary.knuba.edu.ua/handle/987654321/27

Переглянути

Результат пошуку

Зараз показуємо 1 - 7 з 7
  • Документ
    Принципы организации сети внешкольных учебных заведений
    (2016) Мерилова, И. А.; Ковальский, Л. Н.
    Проанализировано состояние сети внешкольных учебных заведений города Днепропетровска. Выявлены проблемные зоны в структуре сети: пустые и излишне насыщенные сегменты.
  • Документ
    Тенденції розвитку дитячих позашкільних закладів
    (КНУБА, 2016) Кравченко, І. Л.; Мулєєва, В. Г.
    В статті проаналізовано стан системи позашкільних навчальних закладів України та виявлено основні чинники впливу на їх подальший розвиток.
  • Документ
    Методи реновації дитячих позашкільних закладів та їх територій в умовах історичної забудови
    (КНУБА, 2016) Кравченко, І. Л.; Гершуні, О. М.; Мулеева, В. Г.
    В статті викладені основні методи реновації дитячих позашкільних навчальних закладів та їх територій в умовах історичної забудови. Практичне застосування означених методів представлено на прикладі магістерської роботи.
  • Документ
    Досвід формування установ позашкільної освіти
    (КНУБА, 2014) Репкіна, К. В.
    У статті описується досвід формування будинків та палаців художньо-естетичного виховання для дітей та молоді як складової частини позашкільної освіти. Проаналізована історія зародження подібних закладів. Встановлений зв'язок між колишніми будинками піонерів та сучасними центрами художньо-естетичної творчості.
  • Документ
    Історичні етапи розвитку будівель позашкільної освіти на Дніпропетровщині
    (КНУБА, 2015) Мерилова, І. О.
    Проаналізовано історичні етапи становлення системи позашкільної освіти Дніпропетровщини та виявлено основні типи будівель позашкільних навчальних закладів.
  • Документ
    Сучасні тенденції формування інтер’єрів центрів художньо-естетичної творчості
    (КНУБА, 2014) Репкіна, К. В.; Ковальська, Г. Л.
    У статті аналізуються прийоми формування інтер’єрів шкільних та позашкільних навчальних закладів, зарубіжні тенденції в проектуванні. Розглянута іноземна практика, проаналізована сучасна специфіка виховання дітей та її вплив на рішення внутрішнього простору будівлі, виявлено зв҆язок та закономірності між організацією архітектурного образу будівлі та її інтер’єром.
  • Документ
    Сучасні тенденції формування інтересів центрів художньо-естетичної творчості
    (КНУБА, 2014) Репкіна, К. В.
    У статті аналізуються прийоми формування інтер’єрів шкільних та позашкільних навчальних закладів, зарубіжні тенденції в проектуванні. Розглянута іноземна практика, проаналізована сучасна специфіка виховання дітей та її вплив на рішення внутрішнього простору будівлі, виявлено зв҆'язок та закономірності між організацією архітектурного образу будівлі та її інтер’єром.