Вибрані статті з наукових збірників

Постійне посилання на фондhttps://repositary.knuba.edu.ua/handle/987654321/27

Переглянути

Результат пошуку

Зараз показуємо 1 - 5 з 5
  • Документ
    Методологічні аспекти автоматизованої оцінки знань в умовах дистанційного, модульного навчання точним наукам
    (КНУБА, 2010) Міхайленко, В. М.; Горда, І. О.
    Досліджено методологічні аспекти організації автоматизованого оцінювання знань, що вивчаються в рамках точних наук при дистанційному, модульному способі навчання. Показано, що в основі всіх методик автоматизованої оцінки дистанційного навчання лежить поняття текста, як комунікаційної одиниці в дистанційному викладанні і оцінюванні точних дисциплін.
  • Документ
    Методи розширення моделі будівельного об'єкта на основі модульного принципу
    (КНУБА, 2013) Бородавка, Є. В
    Запропоновано метод для створення розширюваних систем підтримки життєвого циклу будівельних об'єктів на основі модульного принципу. На прикладі типових будівельних елементів здійснено аналіз основних специфічних атрибутів кожного з них. Специфічні атрибути розділені на дві категорії: геометричні та розрахункові. Їх об'єднання складає основу для модуля кожного з будівельних елементів.
  • Документ
    Моделювання та розрахунок зубчастих зачеплень у системі Компас
    (2019) Мартиненко, Г. С.; Білицька, Н. В.; Гетьман, О. Г.
    У роботі наведена методика автоматизованого розрахунку та моделювання зубчастих зачеплень за допомогою САПР КОМПАС. Система КОМПАС обладнана досить розвинутим комплексом бібліотек стандартних виробів, типових елементів конструкцій та розрахункових програм. Для розрахунку та побудови тривимірної моделі зубчастого зачеплення був застосований програмний комплекс «Gears», який дозволяє задавати геометричні параметри зачеплення, такі як модуль, кількість зубців колеса або шестерні, передаточне число та інші. Результати розрахунку доступні для редагування та наступного перерахунку. Система також надає декілька варіантів та дозволяє зробити вибір між ними. Результати розрахунків застосовуються для створення просторових моделей деталей та їх з’єднання у складальну одиницю. Система КОМПАС дозволяє напівавтоматичне створення кресленика за просторовою моделлю.
  • Документ
    Модульне проектування класів та лабораторій позашкільного навчального закладу наукового спрямування
    (КНУБА, 2016) Кравченко, І. Л.; Загородня, Є. О.
    В статті розглядаються основні проблеми сучасного стану позашкільних навчальних закладів наукового спрямування, запропоновані прийоми проектування навчального блоку даного типу закладів шляхом вирішення модульної чарунки класів та лабораторій.
  • Документ
    До питання методики виконання курсового проекту на першому курсі осіннього семестру на тему "Ордерна композиція"
    (КНУБА, 2018) Слєпцов, О. С.; Ніканоров, С. О.; Горіна, А. О.; Горова, Ю. О.; Пивоваренко, О. В.
    У статті описана методика виконання проекту на тему «Ордерна композиція» з архітектурного проектування для студентів першого курсу під керівництвом викладачів та завідувача кафедри «Основ архітектури і АП», професора Слєпцова О.С. Розкрито варіанти компоновки на аркуші, пошуку розміщення основної деталі ордеру грецького храму та частини його фасаду, підбір масштабів, ключові етапи креслення. Наведено основні структурні частини канонічних ордерів за Віньолою та відмінність від методів побудови ордеру грецького храму.