Вибрані статті з наукових збірників

Постійне посилання на фондhttps://repositary.knuba.edu.ua/handle/987654321/27

Переглянути

Результат пошуку

Зараз показуємо 1 - 6 з 6
  • Документ
    Імплементація неокласичних тенденцій в архітектурі К. С. Алабяна: Урядовий квартал в Києві
    (КНУБА, 2018) Марковський, А. І.
    Синтез радянських та італійських тенденцій в генезисі архітектури неокласики в творчості Каро Алабяна на прикладі конкурсних проектів на забудову Урядового кварталу в Києві 1934-1935 років.
  • Документ
    Конкурсне проектування як метод навчальної підготовки студентів архітекторів
    (КНУБА, 2016) Слєпцов, О. С.; Щербаков, О. В.; Меженна, Н. Ю.; Русевич, Т. В.
    Стаття розповідає про участь та перемогу студентів та викладачів кафедри Основ архітектури і архітектурного проектування КНУБА у відкритому конкурсі, оголошеному Славутицькою міською радою на Ескізний проект пам’ятного знаку-символу у м. Славутич на честь реалізації Меморандуму про взаєморозуміння між урядом України і урядами країн «Великої сімки» та Комісією Європейського Співтовариства щодо закриття Чорнобильської АЕС.
  • Документ
    Таємничість конкурсного проектування
    (КНУБА, 2016) Безродний, П. П.
    В даній статті розкриваються особливості творчого підходу до вирішення конкурсного завдання, а також пропонується, як ескіз, методика розробки конкурсної теми.
  • Документ
    Головний архітектор (урбаніст) міста : сучасні виклики
    (КНУБА, 2016) Кондель-Пермінова, Н. М.
    На досвіді роботи конкурсної комісії з обрання головного архітектора Києва (2016), в якій брала участь й авторка статті, розглядається позиція головного архітектора міста, сучасні виклики, на які він має відповідати у своїй діяльності. Обґрунтовується необхідність розмежування посад директора виконавчого органу містобудування та архітектури й головного архітектора міста (урбаніста).
  • Документ
    Творчий доробок Володимира Заболотного в архітектурі Києва 1930-х років
    (КНУБА, 2014) Марковський, А. І.
    Становлення та послідовний розвиток неокласичної архітектури громадських споруд, проявлений у ключових проектах Урядового кварталу та будинку Верховної Ради зодчим В. Г. Заболотним у Києві 30-х років ХХ ст.
  • Документ
    Іван Фомін: реалізовані та нереалізовані проекти у Києві 1930-х років
    (КНУБА, 2014) Марковський, А. І.; Яковлєв, М. І.
    Творчість Івана Олександровича Фоміна у Києві 30-х років ХХ сторіччя. Послідовні тенденції розвитку «червоної дорики» у проектах Урядового кварталу та будинку Ради Народних Комісарів УРСР.