Вибрані статті з наукових збірників

Постійне посилання на фондhttps://repositary.knuba.edu.ua/handle/987654321/27

Переглянути

Результат пошуку

Зараз показуємо 1 - 6 з 6
  • Документ
    Дослідження режимів віброущільнення бетону в касетних установках
    (КНУБА, 2015) Сівко, Володимир Йосипович; Яковенко, Валерій Борисович; Міщук, Євген Олександрович
    В статті наведені результати виробничих досліджень впливу коливань роздільних листів касетної установки на якість та міцність готового виробу за умов впливу різних факторів. На основі результатів досліджень дані рекомендації, щодо вдосконалення конструкції дослідної установки.
  • Документ
    Розрахунок параметрів роботи касетних установок з єдиним віброприводом
    (КНУБА, 2010) Сівко, Володимир Йосипович; Мироношенко, Д. О.; Гринченко, В. М.
    Гнучкі робочі органи на відміну від традиційних органів (типу віброплощадок) діють на середовище завдяки згинаючих коливань плоскої поверхні. Плоска поверхня при цьому в процесі згинання має певну форму коливань, яке строго відповідає частоті її власних коливань. При цьому форма коливань крім частоти залежить також від фізико- механічних властивостей матеріалу робочого органа, її маси. На форму коливань впливає також середовище, в якому находиться робочій орган. В даній роботі досліджується вплив середовища на форму коливань гнучких робочих органів.
  • Документ
    Динамічна математична модель робочого процесу формування залізобетонних виробів
    (КНУБА, 2012) Сівко, Володимир Йосифович; Кузьмінець, Микола Петрович
    Викладена методика вдосконалення динамічних параметрів касетних установок, що отримала практичну перевірку і задовільну оцінку у виробничих умовах. Це дозволило удосконалити технологію виготовлення виробів у касетних установках за рахунок оптимізації напружено-деформованого стану бетонної суміші в робочій зоні та розробки принципової схеми збудження коливань роздільного листа і збільшення його динамічних параметрів. Expounded method of perfection of dynamic parameters of the cassette settings, which got practical verification and satisfactory estimation in production terms. It allowed to perfect technology of making of wares in the cassette settings due to optimization of the tense-deformed state of concrete mixture in a working area and development of principle chart of excitation of vibrations of separate letter and increase of his dynamic parameters.
  • Документ
    Дослідження форм власних коливань листів касетних установок для формування залізобетонних виробів
    (КНУБА, 2020) Сівко, Володимир; Яковенко, Борис; Міщук, Євген
    Касетні установки отримали широке застосування для формування виробів будівництва: панелей перегородок, внутрішніх стін, плит перекриття. Касетна технологія виготовлення залізобетонних виробів характеризується простотою обладнання, високою продуктивністю, проте має ряд суттєвих недоліків: використання рухомих бетонних сумішей (осадка конуса 12…16 см), що призводить до підвищених витрат цементу; незадовільна в ряді випадків якість поверхні, що потребує додаткових шпаклювальних робіт; неоднорідні показники міцності по висоті виробу. В роботі представлені результати експериментальних досліджень форм власних коливань касетних установок з врахуванням і без врахування бетонної суміші. На основі досліджень проведено аналіз найбільш сприятливих режимів роботи касетної установки. Наведено результати чисельних розрахунків, які виконані по методу кінцевих елементів з врахуванням коефіцієнтів впливу, відомих із курсу опору матеріалів і які показують величину прогину від дії одиничного навантаження при розгляді пластини як двовимірної балки. Розрахункова модель отримана діленням листа на 7х16 кінцевих елементів. Отримано п’ять частот і відповідних їм форм власних коливань, аналіз яких показав, що найбільш допустимою з технологічної точки зору є третя форма, яка має дві напівхвилі в поздовжньому напрямку з вузловою лінією по середині пластини. Врахування бетонної суміші при коливаннях роздільних листів виконувалось при значеннях коефіцієнтів приєднання маси бетону 0,3  з двох боків. Експериментальні дослідження касетних установок виконувались в натурних умовах, вимірюванням амплітуд коливань роздільних листів з використанням спеціального віброщупа, закріпленого на телескопічній штанзі і пов’язаного з осцилографом. Така конструкція датчика дозволила виміряти динамічний режим практично в любій точці площини листа при різних видах технологічного навантаження.
  • Документ
    Динамічна математична модель робочого процесу формування залізобетонних виробів
    (КНУБА, 2012) Сівко, В. Й.; Кузьмінець, М. П.
    Викладена методика вдосконалення динамічних параметрів касетних установок, що отримала практичну перевірку і задовільну оцінку у виробничих умовах. Це дозволило удосконалити технологію виготовлення виробів у касетних установках за рахунок оптимізації напружено-деформованого стану бетонної суміші в робочій зоні та розробки принципової схеми збудження коливань роздільного листа і збільшення його динамічних параметрів.
  • Документ
    Оцінка впливу робочого середовища на режими коливань вібраційних машин
    (КНУБА, 2012) Сівко, В. Й.; Кузмінець, М. П.
    Досліджуються режими роботи касетних установок у виробничих умовах. Показано вплив на коливання робочих органів касет (роздільних листів) арматури, закладних деталей, бетонної суміші.