Вибрані статті з наукових збірників

Постійне посилання на фондhttps://repositary.knuba.edu.ua/handle/987654321/27

Переглянути

Результат пошуку

Зараз показуємо 1 - 7 з 7
  • Документ
    Теоретико-метологічні принципи забезпечення економічної безпеки будівельного підприємства
    (КНУБА, 2012) Федосова, О. В.; Кузнецов, А. В.; Молодід, О. О.
    Розроблений комплекс квазілінійних техно-економетричних залежностей оцінки виручки, собівартості та валового прибутку з ПДВ будівельної організації від таких чинників як вартість необоротних, оборотних активів та витрат на оплату праці. Розроблений механізм забезпечення економічної безпеки з покроковою реалізації стратегії забезпечення відповідного рівня економічної безпеки.
  • Документ
    Визначення рівня економічної безпеки будівельного підприємства на основі економетричних моделей
    (КНУБА, 2011) Федосова, О. В.; Молодід, О. О.; Теренчук, С. А.
    Показано, що визначення рівня економічної безпеки підприємства неможливе без оцінки його прибутку. На основі аналізу фінансових звітів 13 будівельних підприємств засобами електронних таблиць MS EXEL побудовано і досліджено економетричну модель прибутку підприємства.
  • Документ
    Аналіз та оцінка методів визначення економічної безпеки підприємства
    (КНУБА, 2014) Сердюченко, Н. Б.; Башинська, О. Ю.
    Висвітлені аналіз, сутність, основні показники та методи оцінки економічної безпеки українських та зарубіжних підприємств.
  • Документ
    Альтернативні аналітичні інструменти забезпечення економічної безпеки державного інвестування будівельних проектів
    (КНУБА, 2013) Рижакова, Г. М.; Стеценко, С. П.; Лагутіна, З. В.
    Викладено зміст моделей забезпечення економічної безпеки щодо співучасті держави в інвестуванні будівельних проектів, які на новій розрахунково-аналітичній основі оцінюють як переваги об’єктів інвестування, так і фінансово-економічну спроможність замовника й основних виконавців до ефективного втілення проектів, щоб убезпечити державні інвестиції від втрат чи несумлінного використання.
  • Документ
    Основні напрями економічної безпеки підприємства в контексті нарощення ефективності
    (КНУБА, 2014) Назаренко, Юрій Юрійович
    Обґрунтовано напрями економічної безпеки підприємства задля нарощення його ефективної роботи на ринку через системну методику управління ресурсною складовою.
  • Документ
    Характеристика загроз економічної безпеки будівельного підприємства
    (КНУБА, 2009) Молодід, О. О.
    Сформулювати основні загрози економічні безпеці підприємства, зокрема будівельного. Визначити, який саме підрозділ підприємства відповідальний за створення тих чи інших загроз.
  • Документ
    Аналітичний базис забезпечення стабільності та розвитку підприємств підрядного будівництва
    (КНУБА, 2019) Кістіон, Дмитро Володимирович
    Наведено основні підходи до вибору оптимальних критеріїв оцінки «стабільності» та ризику імовірного банкрутства, що склалися в економічній науковій літературі. Наведено найпоширеніші методи (економічні моделі) прогнозування банкрутства. Розкрито проблеми використання інструментарію діагностики загрози банкрутства для фінансових аналітиків, що дає змогу власникам та інвесторам підприємств-забудовників своєчасно виявити проблеми, попередити і вжити необхідні заходи щодо оздоровлення фінансового стану і зниження ризику банкрутства. Наведено практичні аспекти оцінювання економічної стабільності підприємств, які базуються на основі емпіричних досліджень. Обрано методичний підхід щодо визначення інтегрального показника рівня економічної стабільності, що надає можливість оцінити рівень економічної стабільності підприємств та визначити організаційно-економічні чинники підвищення ефективності їх функціонування. Проаналізовано основні показники економічної стабільності та їх вплив на узагальнений показник. Узагальнено та систематизовано методологічні підходи до прогнозування фінансового стану підприємств підрядного будівництва із залученням впорядкованого ряду показників окремих характеристик оборотних коштів та їх складових. Визначено доцільним розглядати стабілізаційні характеристики підприємства в контексті сучасних уявлень та підходів: з позицій інноваційної динаміки, антикризового менеджменту та теорії біфуркацій з врахуванням сучасних напрацювань щодо змісту та траєкторій розвитку підприємства.