Вибрані статті з наукових збірників

Постійне посилання на фондhttps://repositary.knuba.edu.ua/handle/987654321/27

Переглянути

Результат пошуку

Зараз показуємо 1 - 6 з 6
  • Документ
    Екологічне будівництво. Запорука успіху і основні напрямки
    (КНУБА, 2011) Шило Н. М.
    Розглянуті проблеми розвитку екологічного будівництва . Охарактеризовані сучасні системи рейтингової екологічної сертифікації архітектурних об’єктів . Проаналізовані основні напрямки проектування екобудівель .
  • Документ
    Про проблеми формування сучасних культурно-просвітницьких закладів
    (КНУБА, 2011) Примачок О. А.
    Розглянуто значення культурно-просвітницької діяльності у вихованні молоді та вплив сучасних суспільних потреб на формування закладів КПД . Проаналізований сучасний екологічний стан територій для відпочинку. Запропонована можливість інтеграції закладів КПД та рекреаційних зон міста .
  • Документ
    Хронологія розвитку екологічного підходу в архітектурі
    (КНУБА, 2016) Шило, Н. М.; Сніжко, М. С.
    У статті проаналізовано вплив людського суспільства на довкілля в різні історичні епохи, простежено появу та розвиток екологічних проблем та їх відображення в архітектурній діяльності, етапи зародження екологічного проектування.
  • Документ
    Перспективи оздоровлення навколишнього природного середовища міста Черкас
    (КНУБА, 2014) Коваленко, А. А.
    В статті у відповідності до вимог сучасного природоохоронного законодавства запропоновано ряд Програм для міста Черкаси, основна частина екологічної складової яких зосереджена на суттєвому зменшенні техногенних навантажень на навколишнє природне середовище шляхом запровадження нових сучасних ресурсозберігаючих технологій у виробничому комплексі міста, загальної його модернізації
  • Документ
    Об’єкти готельного бізнесу: пошук екологічних рішень
    (КНУБА, 2016) Савченко, В. В.; Агєєва, Г. М.
    Наведено результати дослідження сучасного досвіду будівництва екоготелів. В якості об‘єктів дослідження обрано 4 екоготеля, побудовані упродовж 2000-2013 рр. в різних частинах світу. Це - різноманітні за кількістю та категоріями номерів будівлі та комплекси оригінальної архітектури, інженерні рішення яких базуються на використанні сучасних технологій скорочення техногенного навантаження на довкілля.
  • Документ
    Архитектурно-художественные принципы формирования спортивных комплексов для зимних видов спорта
    (КНУБА, 2010) Панченко, П.В.
    У статті розкриваються принципи архітектурно-художнього формування сучасних спортивних комплексів для зимових видів спорту. Проаналізовано зарубіжний та вітчизняний досвід проектування та будівництва спортивних комплексів багатофункціонального призначення. Розглядаються питання впливу навколишнього середовища на архітектуру спортивних об'єктів. Дано рекомендації та пропозиції щодо формування архітектури та середовища спортивних споруд з використанням сучасних матеріалів і технічних рішень.