Вибрані статті з наукових збірників

Постійне посилання на фондhttps://repositary.knuba.edu.ua/handle/987654321/27

Переглянути

Результат пошуку

Зараз показуємо 1 - 7 з 7
  • Документ
    Містобудівні методи оцінки якості міського середовища
    (КНУБА, 2010) Биваліна, М. В.
    Розглядаються основні фактори, що зумовлюють стан міського середовища та методи оцінки якості міського середовища у складі інженерного благоустрою міських територій.
  • Документ
    Змiст i заходи інженерного благоустрою територiï пiд об'єкти автосервiсу для легкових автомобiлiв
    (КНУБА, 2014) Петруня, О. М.
    У міських умовах iз метою утримання на високому рiвнi та рацiонального використання територiй пiд автосервіс використовуються спецiальнi заходи з інженерного благоустрою. Це дає можливiсть створити на високому рiвнi загальне й художньо-естетичне сприйняття об'єктiв автосервiсу мiста.
  • Документ
    Сквери історичної частини Києва
    (КНУБА, 2017) Василенко, Л. Г.
    В статті розглянута проблема сучасного планувального вирішення територій в м. Києві, утворених на малих площах і перетинах вулиць, які сприяють появі невеликих місць, забудованих автостоянками або заправочними станціями, що значно впливає на екологію даної території. Зарубіжна практика та історичні приклади створення таких місць свідчать про інший, гуманний підхід, а саме – створення скверів, зелених оаз, які виконують низку важливих функцій буферної природної зони, підтримують життєзабезпечення, відпочинок та дозвілля для людей різного віку
  • Документ
    Інженерна підготовка і благоустрій міських територій
    (КНУБА, 2017) Васильєва, Г. Ю.; Лютіков, А. А.; Маляр, В. А.; Усова, О. С.; Чередніченко, П. П.
    Розглянуто навчальний посібник «Інженерна підготовка і благоустрій міських територій» авторів: Ліпяніна В.А. та Стародуб І.В., рекомендований до видання Вченою радою Національного університету водного господарства та природокористування (м. Рівне), як навчальний посібник для студентів вищих навчальних закладів.
  • Документ
    Прийоми забудови міських площ. Троїцька площа
    (КНУБА, 2010) Мазур, К. В.; Олійник, О. П.
    Анотація: у статті розглянуті засоби побудови внутрішнього простору центральних міських площ. Охарактеризовані основні архітектурноландшафтні прийоми, які впливають на естетику і функцію міських площ. Наведені приклади проектів забудови Троїцької площі перед НСК «Олімпійський»у м. Києві.
  • Документ
    Благоустройство территории Пале-Рояля в Одессе сквозь призму мифов и символов
    (КНУБА, 2010) Кадурина, А.О.
    В статті досліджені історія створення та розвитку Палє-Рояля в Одесі. Проведений аналіз на рівні міфологічного та символічного наповнення його архітектурного середовища. Запропоновано ряд концепцій щодо благоустрою території ансамблю.
  • Документ
    Дослідження залежності особистої безпеки від архітектурно-просторової організації міського середовища на прикладі м. Львова
    (КНУБА, 2015) Главацький, О. З.; Габрель, М. М.
    Висвітлені результати анкетування спеціалістів з архітектури і планування, правоохоронців та жителів м. Львова щодо залежності особистої безпеки від архітектурно-просторової організації міського середовища. Визначено основні ділянки та місця, які позитивно і негативно впливають на криміногенність. Виділено основні положення і шаблони, які формують безпечний простір.