Вибрані статті з наукових збірників

Постійне посилання на фондhttps://repositary.knuba.edu.ua/handle/987654321/27

Переглянути

Результат пошуку

Зараз показуємо 1 - 9 з 9
  • Документ
    Вихідні положення побудови типології архітектурного середовища
    (КНУБА, 2012) Шебек, Н. М.
    Сформульовані принципи і правила побудови сучасної типології архітектурного середовища .
  • Документ
    Типологічні особливості «безпечного» архітектурного середовища
    (КНУБА, 2013) Шебек, Н. М.
    Охарактеризовані типові ознаки і критерії досконалості середовищних утворень, що покликані захищати людину від несприятливих впливів природного, соціального і техногенного оточення.
  • Документ
    Типологічні особливості «емотивного» архітектурного середовища
    (КНУБА, 2014) Шебек, Н. М.
    Розглянуто типові ознаки і критерії досконалості середовищних утворень для людей схильних до бурхливих емоційних реакцій.
  • Документ
    Типологія національних природних парків
    (КНУБА, 2016) Голуб, А. А.
    Аналізується типологія національних парків за різними характеристиками, запропоновано нові критерії і підходи до типології національних природних парків, зокрема, за значенням природних та історикокультурних ресурсів та за критерієм «туристичної привабливості».
  • Документ
    Класифікація територіальних громад як групових систем розселення за територіальними особливостями формування та розвитку
    (КНУБА, 2017) Яценко, В. О.
    Розглянуто процес формування територіальних громад як групових систем розселення на локальному рівні в залежності від економічних, соціальних, природних, історичних та інших особливостей на початковому етапі утворення. Виділено вісім типів громад та обгрунтована специфіка класифікації в загальній системі розселення.
  • Документ
    Евро-Американский опыт консалтинга в архитектурной деятельности
    (КНУБА, 2018) Бондаренко, К. Э.; Поминчук, М. В.
    В статье описаны сюжеты взаимодействия архитектора с одним или несколькими консультантами, рассмотрена классификация консалтинговых услуг по содержанию предоставляемых архитектору знаний и методик. Каждый тип рассмотрен на примере одного, наиболее яркого реализованного проекта в США или странах Европы.
  • Документ
    Туристичне середовище – підходи до типології
    (КНУБА, 2015) Пантюхіна, О. Ю
    У статті розглянуті пропозиції щодо визначення основних типів «туристичного середовища» відповідно до розробленої автором типології туристичних утворень на основі «просторово-середовищного» підходу, в тому числі: середовища культурного, пізнавального, рекреаційного, екологічного, зеленого та сільського туризму.
  • Документ
    Типологічні особливості «атрактивного» архітектурного середовища
    (КНУБА, 2014) Шебек, Н. М.
    Стаття розглядає типові ознаки і критерії досконалості середовищних утворень для людей чутливих до поклику рідних місць.
  • Документ
    Типологічні особливості «зручного» архітектурного середовища
    (КНУБА, 2014) Шебек, Н. М.
    Охарактеризовані типові ознаки й критерії досконалості середовищних утворень для людей, які пильно стежать за відчуттями власного організму.