Вибрані статті з наукових збірників

Постійне посилання на фондhttps://repositary.knuba.edu.ua/handle/987654321/27

Переглянути

Результат пошуку

Зараз показуємо 1 - 4 з 4
  • Документ
    О едином континуальном гравитационно-электромагнитном поле
    (КНУБА, 2019) Симонов, Игор
    Відомо, що енергія будь-якого поля вносить вклад в гравітацію. Така енергетична залежність полів з урахуванням ємнісних властивостей системи розглядається як відображення існування єдиного фізичного поля. Показано, що векторний потенціал електромагнітного поля в розширеному експериментальному базисі електродинаміки, який враховує вплив ємнісних властивостей полів і простору, розкриває також існування і вплив гравітацій-ного поля. Сформульовано ідею використання єдиного континуального поля в побудові еле-ментів живої матерії у водних середовищах. Отримано рівняння для гравітаційної складової єдиного поля без використання ідеї викривлення просторів, і ця проблема вирішена в дусі під-ходу Фарадея-Максвелла. Це відкриває можливості для розвитку підходу до вирішення про-блеми впливу сукупності континуальних полів: гравітаційного і електромагнітного на форму-вання елементів живої матерії в водних середовищах
  • Документ
    О полевой концепции вещества и возможном механизме взаимодействия живой материи и водных сред
    (КНУБА, 2013) Симонов, И. Н.
    У межах континуальної теорії показано, що структурні частинки матерії (протон, нейтрон і електрон) є польовими утвореннями і можна вважати, що матерія єдина. А речовина - одна з форм прояву властивостей поля, що приводять до створення структур із упакованої електромагнітної хвилі. Це дозволяє розглядати взаємний вплив водних середовищ, живої і первинної матерії як взаємодія між відкритими електромагнітними системами.
  • Документ
    Fundamental ecology in the context change of scientific paradigm
    (ІТГІП, 2018) Simonov, Igor; Trofimovich, Volodimir
    The article is devoted to the search for criteria for the definition of ecology as a fundamental science on the example of the emergence of scientific paradigms: quantum mechanics, nonequilibrium thermodynamics and synergetics. The features of the field device of matter on the basis of the continual electromagnetic field are analyzed. This opens up new perspectives for fundamental ecology in carrying out studies of the real interaction between the components of nature. The continual electromagnetic field of the aquatic environment is considered as the determining condition for the formation of the living matter. The conclusion that the water environment and the gravitational field is a universal system-forming space necessary for the emergence of the life process is substantiated.
  • Документ
    Формирование живой материи в водных средах: факторы гравитации, гидродинамики и континуальной электродинамики
    (КНУБА, 2016) Симонов, И. Н.
    Гравітаційне поле проникає всюди, воно не екранується. Це створює для гравітаційного впливу деяку перевагу. Формування живої матерії у водному середовищі пов'язано із взаємозалежними гідродинамічними, електромагнітним і гравітаційним полями. Представлені рівняння континуальної гравітації. Ієрархія структури фізичного простору дворівнева. Перший рівень визначається континуальними електромагнітними полями, структурними частинками матерії, другий - масою і гравітацією.