Вибрані статті з наукових збірників

Постійне посилання на фондhttps://repositary.knuba.edu.ua/handle/987654321/27

Переглянути

Результат пошуку

Зараз показуємо 1 - 7 з 7
  • Документ
    Архітектурно-структурне моделювання біокліматичних будівель з врахуванням артеприродних факторів
    (КНУБА, 2011) Кірнос, П. В.
    В результаті системно-аналітичного дослідження визначено вплив біокліматичних, енергетичних, еніотектонічних факторів, містобудівних факторів на об’ємно-планувальну організацію біокліматичної будівлі. Запропонована методика системного моделювання біокліматичних будівель з врахуванням біокліматичних, енергетичних, еніотектонічних, містобудівних факторів навколишнього артеприродного середовища на основі використання початкової та опрацьованої інформації, перетворення інформації та отримання альтернативних варіантів об’ємно-планувальних рішень у вигляді генеративно-структурних моделей біокліматичної будівлі. На інформаційно-логічній схемі показано системно-структурний процес трансформації інформаційних блоків від базової моделі будівлі, до концептуально-біокліматичної моделі, і кінцевим результатом – в генеративну модель біокліматичної будівлі. Визначено зміст інформаційних блоків – оцінки, умови, вимоги та архітектурні засоби регулювання біокліматичними факторами в об’ємно- планувальній організації біокліматичної будівлі. Для ефективного використання методики в архітектурній практиці моделювання та проектування біокліматичних будівель необхідні детальне та розширене опрацювання даного архітектурного напряму.
  • Документ
    Вдосконалення методики проектування багатоквартирного житла з урахуваням регіонально-лідируючих методик та ієрахічної стуктури факторів впливу
    (КНУБА, 2017) Книш, В. І.; Буравченко, С. Г.
    Розглянута ієрархія структурно-логічних схем у методиці проектування БЖ. Теоретично доведена доцільність впровадження 12-АМО-пазлової шкали оцінки пріоритетів впливовості та графо-матрично-інцидентально оцінені їх показники
  • Документ
    Сучасний благоустрій територій готелів та еко-кемпінгів для активного заміського відпочинку
    (КНУБА, 2013) Пащенко, Г. В.
    Запропоновано удосконалення благоустрою на територіях готелів та еко-кемпінгів для активного заміського відпочинку. Наведені варіанти вирішення ділянок з розрахунком на різні вікові категорії.
  • Документ
    Историческое формирование Тегерана как мегаполиса
    (КНУБА, 2012) Азари, Алиреза
    Розглянуто історичні умови та етапи формування м. Тегеран як мегаполіса, виділені 3 основних історичних періоди, що вплинули на розвиток міста, запропоновано напрям удосконалення міського архітектурного вигляду Тегерана.
  • Документ
    Поняття багатофункціональних культурних центрів та програми їхнього формування
    (КНУБА, 2011) Сулик, Т. Р.
    у даній статті подано визначення та характеристику багатофункціональних культурних центрів, подано основні структурні відмінності та висвітлено ключові підходи до їхнього формування
  • Документ
    Правила проектирования высотных зданий Чикаго в конце ХІХ века
    (2010) Зуєва, П.П.
    В статті розглядаються проблеми, пов‘язані з особливостями планування висотних будинків і Чикаго на першому етапі їх будівництва, який віднесено до 1880-1890 рр. ХІХ ст. Визначається сукупність чинників, які вплинули на формальний розвиток плану хмарочосу і його основних схем побудови. Показано характерні особливості і відмінності планів та схем побудови чикагських висотних будинків кінця ХІХ ст.
  • Документ
    Аналіз передумов проектування енергоефективного житла у м.Полтаві
    (2012) Данько, К.С.
    Статья посвящена анализу современного состояния жилищного фонда г. Полтава с определением соответствия существующего жилья современным требованиям, исследованию перспектив развития и реконструкции жилья и установлению степени необходимости повышения показателей энергоэффективности, с целью выявления предпосылок проектирования энергоэффективного жилья, учитывая специфику города Полтавы.