Вибрані статті з наукових збірників

Постійне посилання на фондhttps://repositary.knuba.edu.ua/handle/987654321/27

Переглянути

Результат пошуку

Зараз показуємо 1 - 4 з 4
  • Документ
    Будівельні освітньо-інжинірингові групи як результат інтенсивного впровадження інновацій в організацію будівництва
    (КНУБА, 2008) Лагутін, Геннадій Володимирович
    Викладено науково-теоретичні передумови та принципи організації будівельних освітньо-інжинірингових груп як підсумку якісного інноваційного розвитку організації будівництва та як результат зрілої системної інтеграції інвестиційних компаній, будівельних вищих навчальних закладів та інжинірингових фірм.
  • Документ
    Моделювання інвестиційно-інноваційної діяльності будівельного підприємства
    (КНУБА, 2012) Федотова, С. Ю.
    Показано, що управління інвестиційно-інноваційною діяльністю будівельного підприємства за умов невизначеності передбачає застосування адекватних економіко-математичних моделей, розробка яких неможлива без дослідження впливу екзогенних та ендогенних факторів на показники діяльності підприємства. Обґрунтовано вибір моделі, визначені пояснювані та пояснюючі змінні.
  • Документ
    Технопарк и технопарковые структуры. История возникновения технопарковых структур определения
    (КНУБА, 2013) Каземи, Лари Голамали
    Розглянуто історію виникнення та етапи розвитку технопаркових структур, визначено їх види (інкубатори, технопарки, т.д.), складу технопарку, проаналізована класифікація технопаркових структур.
  • Документ
    Актуальні питання інтенсифікації інноваційного розвитку України
    (КНУБА, 2019) Головаш, Лілія Вікторівна
    Сучасні тенденції розвитку світового господарства свідчать про зростання ролі інновацій в економіці розвинутих країн. Зараз у світі відбувається прискорення науково-технічного прогресу, інтенсифікація науково-технологічних зв’язків та інтелектуалізація основних факторів виробництва. Розглянуто процеси становлення сучасної інноваційної економіки у світовому господарстві. Сконцентровано увагу на інноваціях, як на рушійній еволюційній силі економічного розвитку держави. Дано порівняння деяких показників інноваційної діяльності в Україні та в інших країнах світу. Визначено суттєве відставання у рівні державного фінансування наукових розробок в інших країнах світу та в Україні. Сильне відставання також відбувається у масштабах залучення приватного сектору до фінансування інноваційної діяльності. В роботі досліджено рейтинг інноваційних країн світу (Bloomberg Innovation Index) та місце в ньому України. Підкреслено необхідність активізації інноваційної політики країни.