Вибрані статті з наукових збірників

Постійне посилання на фондhttps://repositary.knuba.edu.ua/handle/987654321/27

Переглянути

Результат пошуку

Зараз показуємо 1 - 3 з 3
  • Документ
    Особливості сприйняття сейсмічних навантажень висотними будівлями
    (КНУБА, 2012) Гетун, Г. В.; Мельник, В. А.
    Розглянуті особливості сприймання сейсмічного навантаження величиною 5…6 балів висотними будівлями. Наведено основні засоби та конструктивні рішення сприймання складової сейсмічного навантаження, що застосовуються на території України.
  • Документ
    Дослідження динамічної реакції просторового каркасу висотної будівлі при дії сейсмічного навантаження
    (КНУБА, 2010) Чеверда, П. П.; Геращенко, О. В.; Міщенко, О. О.
    Виконано порівняльний аналіз величин динамічної реакції просторового каркасу залізобетонної висотної будівлі при дії основного та аварійного сполучення навантажень. Висотна будівля моделювалась як просторовий скінченно-елементний каркас зі сталими жорсткістними характеристиками її несучих елементів при різних значеннях висоти будівлі. За допомогою програмного комплексу SCAD досліджувався вплив сейсмічного навантаження на максимальні значення зусиль та напружень в несучих елементах будівлі та на величини прогинів верхньої її частини. Аналіз результатів дослідження реакції просторового каркасу висотної будівлі свідчить про те, що дія сейсмічного навантаження суттєво впливає на несучу здатність та жорсткість будівлі в цілому.
  • Документ
    Вплив дії сейсмічного навантаження на несучу здатність пальового ростверку житлового будинку
    (КНУБА, 2011) Чеверда, П. П.; Геращенко, О. В.
    Виконано дослідження напружено-деформованого стану плити фундаментного ростверку залізобетонного житлового будинку при дії основного та аварійного сполучення навантажень. Висотна будівля моделювалась як просторовий скінченно-елементний каркас зі сталими жорсткістними характеристиками. За допомогою програмного комплексу МОНОМАХ досліджувався вплив сейсмічного навантаження на максимальні значення зусиль та напружень фундаментного пальового ростверку та на величини прогинів верхньої її частини. Аналіз результатів дослідження напружено-деформованого стану плитного ростверку будівлі свідчить про те, що дія сейсмічного навантаження суттєво впливає на несучу здатність та жорсткість як ростверку так і будівлі в цілому.