Вибрані статті з наукових збірників

Постійне посилання на фондhttps://repositary.knuba.edu.ua/handle/987654321/27

Переглянути

Результат пошуку

Зараз показуємо 1 - 9 з 9
  • Документ
    Дослідження складності форм земельних ділянок
    (КНУБА, 2012) Малашевський, М. А.
    В статті запропонована методика оптимального пошуку земельних ділянок для визначення планувальних характеристик і параметрів.
  • Документ
    Перспективи консолідації земель сільськогосподарського призначення в Україні
    (КНУБА, 2011) Малашевський, М. А.; Бугаєнко, О. А.
    Проведено аналіз закордонного досвіду консолідації земель сільськогосподарського призначення.
  • Документ
    Типологія міських відкритих громадських просторів
    (КНУБА, 2019) Войко, Н. Ю.
    Розглянуто фактори, що впливають на стан ландшафтної організації громадських просторів, виявлено ознаки їх класифікації на підставі яких пропонується типологія громадських просторів. Типології громадських просторів визначена на підставі двох класифікаційних ознак: типу використання й типу планувальної структури. За цією типологією до міських громадських просторів відносяться території функціонально, соціально, політично та економічно значущі для міста, виділені за допомогою будівель, ландшафту, різних споруд, що виконують містоутворюючі функції, які сприяють поліпшенню й підтримці санітарно-гігієнічного режиму та є об'єктами формування історико- культурного, художнього та емоційного клімату міських територій: площинні та точкові урбаністичні, громадські простори, лінійні урбаністичні громадські простори, площинні, точкові, та лінійні громадські ландшафтно-рекреаційні простори, та системи розгалужених взаємопов'язаних урбанізованих та ландшафтно-рекреаційних громадських просторів.
  • Документ
    Сучасний досвід проектування перетинів міських магістральних вулиць з кільцевим рухом транспорту
    (КНУБА, 2016) Бондар, О. В.
    Розглянуто історію розвитку проектування перетинів міських магістральних вулиць з кільцевим рухом транспорту. А також визначено вплив організації руху транспорту на перетині на умови руху на самому перетину міських магістральних вулиць з кільцевим рухом транспорту.
  • Документ
    Архітектурна пустотність відкритих просторів міст
    (КНУБА, 2016) Гусєв, М. О.
    В статті розглядається поняття «пустотність» та його вплив на формування міського простору, аналізується взаємозв’язок соціального та фізичного простору міста а також вплив різних типів відкритих просторів на людину.
  • Документ
    Громадські простори як складова багатофункціональних житлово-громадських комплексів
    (КНУБА, 2013) Шуляр, А. Р.
    в статті описано різні об’ємно-просторові конфігурації центральних громадських просторів багатофункціональних житловогромадських комплексів. Описано їхні якісні відмінності для різних містобудівельних контекстів (центральних районів, середмість та периферії)
  • Документ
    Містобудівні передумови ревіталізації просторового середовища центру містечка ( на прикладі смт Щирець Львівської області)
    (КНУБА, 2015) Посацький, Б. С.; Людкевич, Л. С.
    Розглянуто природні, історичні, соціально-культурні передумови розвитку та ревіталізації містечка (селищ міського типу) Щирець як осередку обслуговування локального значення. Звернуто увагу на значення історико-культурної спадщини у процесі ревіталізації поселень такого типу.
  • Документ
    Проблеми формування фонду орендного житла в Україні
    (КНУБА, 2010) Гнесь, І.П.
    Розглядається і обґрунтовується доцільність будівництва орендного міського житла як ефективного засобу вирішення проблем доступного і комерційного житла і додаткового джерела стабільних фінансових надходжень до бюджету міста.
  • Документ
    Доступне житло: задачі оптимізації типологічної структури квартирного фонду
    (КНУБА, 2010) Гнесь, І. П.
    Аналізується ситуація з формуванням доступного житла в Україні. На основі результатів спеціальних соціологічних досліджень серед респондентів, які складають аудиторію споживачів соціального і доступного житла, виявляються преференції стосовно різних варіантів вирішення проблеми доступного житла, в залежності від загальної площі квартири, її вартості, способу виплати, матеріальних можливостей майбутніх мешканців. Запропоновано три категорії доступного житла, в тому числі малометражного, запровадження якого суттєво розширить аудиторію потенційних споживачів доступного житла. Ключові слова: соціальне і доступне житло, політика, квартира, площа, вартість, проектні норми, планування, споживач, опитування, можливості.