Вибрані статті з наукових збірників

Постійне посилання на фондhttps://repositary.knuba.edu.ua/handle/987654321/27

Переглянути

Результат пошуку

Зараз показуємо 1 - 5 з 5
  • Документ
    Особливості формування комплексів соціального житла в україні (завдання та пропозиції)
    (КНУБА, 2009) Бачинська, Л. Г.; Доросевич, Т. В.
    В статті розглянуто особливості проектування комплексів соціального житла. Надані рекомендації щодо містобудівних аспектів формування комплексу, структури споруд, квартири та використання конструктивної системи.
  • Документ
    Про подальші напрямки вдосконалення архітектурно-будівельного комплексу житла
    (КНУБА, 2011) Бачинська, Людмила Георгіївна; Бачинський, В. В.
    Розглянуто напрямки формування архітектури сучасного міського багатоповерхового житла, роль архітектора у процесі його створення та його вимоги до подальшого розвитку конструктивних систем.
  • Документ
    Досвід проектування соціального житла у Фінляндії, Франції та Австрії 1920-х на початку 1930-х років та післявоєнної пори
    (КНУБА, 2010) Водецька, О.М.
    Стаття представляє собою коротку характеристику соціального житла на початку його становлення у період між світовими війнами та порівняння його з післявоєнним періодом. Проводиться огляд соціального житла Фінляндії, Франції та Австрії, їх порівняння, також визначаються відмінності між двома періодами проектування і будівництва соціального житла. У тексті статті розкриваються особливості організації, планування та цільових груп соціального житла в різні періоди.
  • Документ
    Проблеми формування фонду орендного житла в Україні
    (КНУБА, 2010) Гнесь, І.П.
    Розглядається і обґрунтовується доцільність будівництва орендного міського житла як ефективного засобу вирішення проблем доступного і комерційного житла і додаткового джерела стабільних фінансових надходжень до бюджету міста.
  • Документ
    Доступне житло: задачі оптимізації типологічної структури квартирного фонду
    (КНУБА, 2010) Гнесь, І. П.
    Аналізується ситуація з формуванням доступного житла в Україні. На основі результатів спеціальних соціологічних досліджень серед респондентів, які складають аудиторію споживачів соціального і доступного житла, виявляються преференції стосовно різних варіантів вирішення проблеми доступного житла, в залежності від загальної площі квартири, її вартості, способу виплати, матеріальних можливостей майбутніх мешканців. Запропоновано три категорії доступного житла, в тому числі малометражного, запровадження якого суттєво розширить аудиторію потенційних споживачів доступного житла. Ключові слова: соціальне і доступне житло, політика, квартира, площа, вартість, проектні норми, планування, споживач, опитування, можливості.