Вибрані статті з наукових збірників

Постійне посилання на фондhttps://repositary.knuba.edu.ua/handle/987654321/27

Переглянути

Результат пошуку

Зараз показуємо 1 - 10 з 15
  • Документ
    До питання проведення психологічної реабілітації військовослужбовців в структурі православних монастирських комплексів
    (КНУБА, 2015) Савченко, О. О.
    Обґрунтовано доцільність проведення психологічної реабілітації населення, зокрема військовослужбовців, у структурі православних комплексів.
  • Документ
    Адаптивні будівлі та їх вплив на середовище
    (КНУБА, 2018) Оськіна, М. О.
    Розглядається типологія будівель і навколишнього середовища, ідея застосування методології проектування адаптивних будівель, що мають характеристики енергоефективної, параметричної та кінетичної архітектури. Встановлені автором фактори адаптації - приклад, як саме архітектура на різних рівнях проектування виступає зв‘язком між елементами урбаністики та природніми об‘єктами.
  • Документ
    Адаптація пам'яток архітектури для маломобільних груп населення: аналіз закордонного досвіду
    (КНУБА, 2016) Городецька, М. В.
    В статті аналізується закордонний досвід адаптації пам’яток архітектури для маломобільних груп населення, а саме засоби горизонтального та вертикального переміщення
  • Документ
    Напрямки реновації промислових об’єктів
    (КНУБА, 2017) Дмитрік, Н. О.; Уреньов, В. П.
    Розглянуто сучасні способи реновації міського середовища шляхом трансформації зупинених промислових об'єктів і територій в інноваційні зони різного призначення, що сприяють сталому розвитку міста.
  • Документ
    Культурологическая парадигма в трактовке современных концепций сохранения культурного наследия
    (КНУБА, 2015) Черкасова, Е. Т.
    В статті розглядаються сучасні концепції збереження культурної спадщини, в основу яких покладені питання виявлення інвестиційної привабливості історичних об'єктів з врахуванням інтегрованих показників історико- культурної цінності об'єктів спадщини.
  • Документ
    Современные подходы в формировании доступной городской среды
    (КНУБА, 2017) Шостак, А. С.; Древель, И. В.
    Решение проблемы формирования архитектурного пространства для жизни людей с ограниченными возможностями является важным направлением интеграции данной категории населения в городские процессы жизнедеятельности. В ходе исследования был проведен подробный обзор международного опыта в сфере формирования безбарьерной городской среды, отдельно взятых доступных элементов среды, зданий. Были рассмотрены проектные разработки и концепции таких ведущих держав как США, Германия, Испания и др. В ходе исследования были выделены три различных подхода формирования доступной среды. Общим для всех выше перечисленных государств является тесная взаимосвязь политики с решением архитектурно-градостроительных проблем.
  • Документ
    Проблема адаптації архітектури авангарда в сучасному середовищі Києва
    (КНУБА, 2015) Василенко, Л. Г.
    Акцентована увага на проблемі адаптації авангардних об’єктів, побудованих в Києві в кінці 1920-х – початку 1930-х років.
  • Документ
    Адаптація планувальних рішень для інвалідів - новий напрямок у проектуванні житлових будинків масового будівництва
    (КНУБА, 2014) Бармашина, Л. М.
    У статті розглянуто проблему безбар'єрної архітектури в аспекті пристосування існуючого житлового фонду до потреб сімей, в яких є інваліди на візках. Акцентується увага на пошуку реальних можливостей виконання вимог і принципів «універсального дизайну» шляхом перепланування квартир, розташованих на перших поверхах житлових будинків. Наведено приклади проектних пропозицій, розроблених для будинків масових серій типових проектів, які є основними елементами житлової забудови українських міст.
  • Документ
    Соціально-економічні передумови розробки нових типів виробничих будівель підприємств з переробки молока
    (КНУБА, 2012) Руденко, Т. В.
    в цій статті розглядається стан та проблеми молокопереробної галузі харчової промисловості України та визначення потреби у формуванні нових типів промислових об'єктів з переробки молока
  • Документ
    Теоретичне підґрунтя використання інформаційної технології адаптивного управління проектами та програмами
    (КНУБА, 2017) Гусєва, Юлія Юріївна; Мартиненко, Олександр Сергійович; Чумаченко, Ігор Володимирович
    Будь-які проекти супроводжуються змінами як внутрішнього, так і зовнішнього середовища. Своєчасна адаптація до таких змін є запорукою успішного завершення проекту. У статті проаналізовано сучасний стан розвитку адаптивного управління у галузі традиційного та «гнучкого» проектного менеджменту, підходи до визначення поняття «адаптація» та «адаптивна система». В результаті даного дослідження сформовано представлення проекту як адаптивної системи; описано потоки даних у системі, запропоновано механізми зменшення невизначеності потоку зовнішніх впливів на проект.