Вибрані статті з наукових збірників

Постійне посилання на фондhttps://repositary.knuba.edu.ua/handle/987654321/27

Переглянути

Результат пошуку

Зараз показуємо 1 - 7 з 7
  • Документ
    Соціальні передумови проектування акустично-рекреаційних осередків великого міста
    (КНУБА, 2015) Шулдан, Л. О.; Штендера, А. Ю.
    Введено поняття акустично-рекреаційного осередку, обґрунтовано концепцію його проектування і функціонування у великому місті як вияву соціально-орієнтованого дизайну середовища. Визначено фізичні, соціальні, технічні засади організації окремих зон та прийоми добору тематичних аудіальних меню для кожного з них.
  • Документ
    Сучасні системи архітектурно-конструктивних рішень для енергозаощаджування в громадських будівлях
    (КНУБА, 2011) Шулдан, Л. О.; Бродський, М. О.
    у статті подано енергоекономічне обґрунтування архітектурно-конструктивних прийомів вирішення фасадів громадських будівель. Висвітлені можливості їх застосування під час термомодернізації з урахуванням сучасних технологій та засобів
  • Документ
    Актуальні проблеми архітектурної кліматології у навчальному курсі "Архітектурна фізика"
    (КНУБА, 2009) Шулдан, Л. О.; Казаков, Г. В.; Лісних, Л. І.
    У статті розглядаються актуальні проблеми архітектурної кліматології у контексті використання досвіду викладання курсу "Архітектурна фізика" в Інституті архітектури Національного університету "Львівська політехніка" для його розповсюдження у архітектурних школах України.
  • Документ
    Питання організації навчання енергозбереженню студентів архітектурних шкіл
    (КНУБА, 2009) Шулдан, Л. О.
    У статті викладено проблеми і результати вивчення студентами Львівської архітектурної школи спеціальних навчальних дисциплін , що присвячені ознайомленню із загальними питаннями енергозбереження; використанню новітніх енергоефективних технологій та засобів, застосуванню архітектурних заходів енергозаощаджування.
  • Документ
    Моделювання енергоструктурованої забудови (на прикладі району м. Львова)
    (КНУБА, 2013) Шулдан, Л. О.; Лепкалюк, М. М.
    Містобудівні заходи енергозбереження розглянуто на прикладі проектування району м. Львова. Акцентовано увагу на принципі енергетичної структуризації забудови.
  • Документ
    Розвиток методики кількісного оцінювання енергоефективності архітектурних рішень
    (КНУБА, 2011) Шулдан, Л. О.; Бродський, М. О.; Гутник, М. Б.
    Стратегічно небезпечна для України залежність від постачання енергоносіїв з інших країн, стійка тенденція до подальшого зростання цін на них, а також стимулювання впровадження інноваційних проектів, спрямованих на скорочення енергоспоживання, збільшує актуальність та економічну перспективу пошуків архітектурних енерговдосконалень, що можуть бути застосовані у широкому діапазоні від проектування до реального будівництва та реконструкції. Проте повний спектр потенціалу енергозбереження у архітектурній практиці не використовується. Цілковито природним є питання: наскільки архітектору вдається вирішувати свою частину завдання з проектування енергоефективного будинку? Тільки якісне оцінювання результату, як улюблений прийом архітекторів, сьогодні не задовольняє замовників. Інвесторам, як і авторам архітектурних проектів, на стадії проектування важливо отримати не тільки якісну, але і об’єктивну кількісну характеристику ефективності проектних очікувань та отриманих результатів по закінченню будівництва.
  • Документ
    Енергоекономічне обгрунтування рішень фасадів громадських будівель
    (КНУБА : НУ "Львів. політехніка", 2011) Шулдан, Л. О.; Бродський, М. О.
    У статті подано енергоекономічне обгрунтування архітектурно-конструктивних прийомів вирішення фасадів громадських будівель. Висвітлені можливості їх застосування під час термомодернізації з урахуванням сучасних технологій та засобів.