Вибрані статті з наукових збірників

Постійне посилання на фондhttps://repositary.knuba.edu.ua/handle/987654321/27

Переглянути

Результат пошуку

Зараз показуємо 1 - 10 з 11
  • Документ
    Зональний ансамбль міста – охоронний комплекс: проект «Замок» – Дубно
    (КНУБА, 2019) Слепцов, О. С.; Ладан Т. М.
    У статті обґрунтовано універсальну модель культурноосвітнього проекту – проект "Замок". Ця модель передбачає на основі 5 етапів розвиток різних міст країни, де є середньовічний замок. Ці етапи наочно описані на прикладі перспективного реконструкції історичного середовища міста Дубно. Постановка проблеми: Визначні історико-архітектурні території України потребують замість точкового відновлення об'єктів системних проектів поетапного відродження всієї території.
  • Документ
    Особливості проведення обмірно-проектної практики студентів І курсу в м. Дубно
    (КНУБА, 2019) Слепцов, О. С.; Ніканоров, С. О.; Сьомка, С. В.; Щербаков, О. В.
    У статті описуються науково-методичні результати п'ятого року (2019) співпраці між кафедрою Основ архітектури та архітектурного проектування КНУБА і Державним історико-культурним заповідником у м. Дубно стосовно участі студентів і викладачів у благоустрої і регенерації історичного середовища міста Дубно. Постановка проблеми: сучасна архітектурна освіта потребує різноманітних експериментальних впроваджень до підготовки фахівців і особливе значення має розробка методики навчання студентів діяти в умовах історичних зон.
  • Документ
    К 85-летию профессора Ежова Валентина Ивановича. Творческая биография (использована статья в издании [1])
    (КНУБА, 2012) Слепцов, О. С.; Ушаков, Г. Н.
    Статья посвящена выдающемуся украинском советском архитекторе Ежове Валентине Ивановиче (1927-2010). Ежов Валентин Иванович вице-президент Украинской академии архитектуры, профессор Киевского национального университета строительства и архитектуры. В 1981-1987гг. главный архитектор Киева.
  • Документ
    Принципи формування навчально-виховних комплексів в умовах територій зі складним рельєфом
    (КНУБА, 2016) Карбан, А. А.; Слепцов, О. С.; Русевич, Т. В.
    Розглядається стан освіти в Україні, можливість її реформування. Пропонується створення окремих комплексів на ділянках з рельєфом, складним для звичної забудови.
  • Документ
    Транспортно-комунікаційний комплекс як частина екологічно сталої міської транспортної системи
    (КНУБА, 2016) Глєбова, В. А.; Слепцов, О. С.
    У статті розглядається досвід проектування транспортно- комунікаційних комплексів як частини стійкої системи транспортного розвитку, обґрунтовується раціональність проектування ТКК для інтенсивного шляху розвитку міст України.
  • Документ
    Храми архітектора-художника В.М. Покровського на теренах Польщі. Архітектурний силует
    (КНУБА, 2016) Кондратьева, О. В.; Слепцов, О. С.
    Стаття окреслює силует храмобудування архітектора- художника В.М. Покровського на теренах Польщі у період 1891 - 1905 рр. в контексті розвитку архітектури Варшави та Холмсько-Варшавської єпархії кін. XIX - поч. XX ст.
  • Документ
    «Скло і архітектура» в університеті мистецтв Лондона: крізь призму часу
    (КНУБА, 2016) Кондратьева, О. В.; Слепцов, О. С.
    Стаття розкриває історичні закономірності еволюції навчального курсу «Скло і архітектура» у Центральному коледжі мистецтва та дизайну святого Мартіна Університету мистецтв Лондона в контексті розвитку архітектурного скла кін. XIX - поч. XXI ст.
  • Документ
    Отельно-гостиничный комплекс в ОАЭ «Emerald Palace Kempinski». Построение перспективного изображения
    (КНУБА, 2017) Мельник, Е. В.; Слепцов, О. С.; Никаноров, С. А.
    Рассмотрены история и теория графического построения перспективы объектов архитектуры на примере основных этапов выполнения и защиты курсовой работы.
  • Документ
    Проблемы искуственного освещения ночного города
    (КНУБА, 2017) Акопова, А. А.; Слепцов, О. С.
    Анализ современного состояния наружного освещения городов позволяет сделать вывод о необходимости реконструкции и совершенствования осветительных установок с целью приведения количественных и качественных показателей освещения до уровней, создающих для жителей благоприятные и комфортные условия их обитания. В статье рассмотрены технические и связанные с эксплуатацией проблемы городского освещения.
  • Документ
    Одеський модерн. Залишки минулої роскоші
    (КНУБА, 2017) Акопова, А. А.; Слепцов, О. С.
    В статті розглянуто та проаналізовано декілька прикладів будівель зі старої Одеси, котрі належать до стилю модерн. Ці, іноді похмурі будівлі – це дань епохи, коли людина вважала себе як ніколи могутнім. Разом з тим, модерн - це останній крик класичної архітектури. До нього будинки замислювались як твори мистецтва, після - як інженерні споруди. Балансуючи між цими сторонами, зодчі того часу створили десятки неповторних шедеврів.