Вибрані статті з наукових збірників

Постійне посилання на фондhttps://repositary.knuba.edu.ua/handle/987654321/27

Переглянути

Результат пошуку

Зараз показуємо 1 - 10 з 16
  • Документ
    Визначення НДС рідкого діелектрика під дією електростатичного поля
    (КНУБА, 2010) Плоский, В. О.; Скочко, В. І.
    В даній роботі розглядається дія пондеромоторних (механічних) сил електростатичного поля на середовище (діелектрик) із слабко вираженими пружними властивостями, такими як рідини, наприклад.
  • Документ
    Інтегровані енергоефективні технології в архітектурі та будівництві (матеріали третьої міжнародної конференції)
    (КНУБА, 2013) Плоский, В. О.; Бондар, О. А.; Кошевий, О. П.; Усова, О. С.; Чередніченко, П. П.
    Подані тези окремих доповідей зроблених на третій міжнародній конференції "Інтегрировані енергоефективні технології в архітектурі та будівницттві" (Київ, 15-17 травня 2013 г).
  • Документ
    Класифікація факторів, що впливають на безпеку руху
    (КНУБА, 2015) Плоский, В. О.; Бойко, В. В.
    Описані фактори, що визначають комплексне поняття безпеки дорожнього руху. Розглядається системний підхід для аналізу складної транспортної системи “водій – автомобіль – дорога – навколишнє середовище”. Проаналізовано чинники які являються першопричиною ДТП.
  • Документ
    Удосконалення системи підготовки фахівців з проблем енергоефективності у ВНЗ України будівельного профілю
    (КНУБА, 2015) Плоский, В. О.; Кошева, В. О.; Пінчук, В. С.
    Розглянута проблема підготовки фахівців будівельного профілю у ВНЗ України. Проаналізовані спеціальності та дисципліни в основних технічних ВНЗ України. Розроблені рекомендації щодо вдосконалення підготовки фахівців за напрямом «енергоефективність в будівництві» для різних спеціальностей.
  • Документ
    Деякі аспекти ефективного влаштування теплоізоляційної оболонки будинку
    (КНУБА, 2017) Якусевич, С. Г.; Плоский, В. О.
    В роботі порушуються важливі аспекти ефективного підбору товщини утеплювача будівель та споруд. Системно проаналізовано основні чинники, що впливають на вибір матеріалу утеплювача, місця його влаштування та його товщини. Наведено принципові й найбільш уживані математичні закономірності, що дозволяють визначати ключові фізичні величини, які характеризують процеси переносу теплової енергії крізь товщу конструкції й відповідно втрати енергії. Запропоновано алгоритм раціонального розподілу матеріалу для утеплення в залежності від тепловтрат зовнішніх непрозорих огороджувальних конструкцій з застосуванням пінополіуретану та полістиролу.
  • Документ
    Інтегровані енергоефективні технології в архітектурі та будівництві: Енергоінтеграція-2018
    (КНУБА, 2018) Плоский, В. О.; Скочко, В. І.
    25-27 квітня 2018 року в Київському національному університеті будівництва і архітектури (КНУБА) відбулася VIII Міжнародна науково-практична конференція «Інтегровані енергоефективні технології в архітектурі та будівництві: «Енергоінтеграція-2018». У конференції прийняли участь вітчизняні та закордонні вчені, докторанти, аспіранти й студенти вищих навчальних закладів, практикуючі архітектори, конструктори, інженери та будівельники, провідні фахівці комунальних підприємств та компанійвиробників енергоефективних будівельних матеріалів, виробів, конструкцій і обладнання, як будівельно-технологічного, так і інженерного, в тому числі альтернативних джерел енергії. Цього року учасники конференції представляли Україну, Польщу та Німеччину. Загалом, за вісім років проведення конференції у ній приймали участь спеціалісти з понад десяти країн Європи та Азії.
  • Документ
    Сталий розвиток міст: стан досліджень, міжнародний та український досвід
    (КНУБА, 2017) Микитась, М. В.; Плоский, В. О.
    В статті проведено огляд міжнародного та українського досвіду досліджень проблеми розвитку міста, використовуючи основні положення системного підходу, що дозволяє визначити основні його функціональні складові, зв ’язки між ними та фактори впливу. Розглянуто «сучасне місто» з позицій концепції «сталого розвитку» та впровадження принципів кластеризації як чинників реалізації заходів з енергоефективності об’єктів будівництва. Визначено основні напрями подальших досліджень.
  • Документ
    Теоретичні аспекти проектування внутрішніх геометричних параметрів енергоефективних стінових блоків
    (КНУБА, 2018) Лєщенко, В. П.; Плоский, В. О.; Скочко, В. І.
    У роботі розкриваються основні ідеї підбору оптимальних топологічної конфігурації та геометричних параметрів внутрішніх матеріальних перегородок та пустот енергоефективних багатопустотних стінових блоків. Проблема розглядається з точки зору мінімізації тепловтрат за рахунок трансмісійного переносу теплової енергії через матеріальні перегородки від внутрішніх приміщень будівлі до зовнішнього середовища.
  • Документ
    Пріоритети організації наукової діяльності в КНУБА : енергоефективність об'єктів будівництва
    (КНУБА, 2015) Куліков, Петро Мусійович; Плоский, В. О.
    Сформульовано основні напрямки науково-організаційної роботи в КНУБА, які відповідають сучасним світовим вимогам. В якості одного з пріоритетних напрямків прикладних досліджень розглядається енергоефективність об’єктів архітектури, будівництва та ЖКГ. Окреслено основні етапи структуризації даного напрямку.
  • Документ
    Розробка концепції адаптивного управління розвитком кластерів енергоефективності архітектурно- будівельної галузі
    (КНУБА, 2018) Плоский, В. О.; Микитась, М. В.; Кожедуб, С. А.; Теренчук, С. А.
    Основна ідея дослідження щодо вирішення інфраструктурних проблем енергозбереження полягає у формуванні кластерів енергоефективності архітектурно-будівельної галузі при умові впровадження ефективного механізму формування та реалізації адаптивного управління, що базується на науковообґрунтованих моделях прогнозування їх діяльності та моделі адаптивного управління. Запропонована концептуальна схема розробки механізмів адаптивного управління кластерами енергоефективності архітектурно-будівельної галузі та вказано які моделі і методи доцільно впроваджувати на різних етапах розробки таких механізмів.