Вибрані статті з наукових збірників

Постійне посилання на фондhttps://repositary.knuba.edu.ua/handle/987654321/27

Переглянути

Результат пошуку

Зараз показуємо 1 - 9 з 9
  • Документ
    Історичні передумови формування і розвитку пішохідно-прогулянкових просторів міста
    (КНУБА, 2015) Осиченко, Г. О.
    Розглядаються історичні передумови виникнення і розвитку пішохідно-прогулянкових просторів ( ППП) міста як цілісного багаторівневого об’єкту проектування. Виявлено історичні етапи розвитку пішохідно-прогулянкових просторів міста, сучасні тенденції їх розвитку та класифіковані існуючі типи пішохідних просторів міста.
  • Документ
    Щодо питання вивчення проблеми формування cистем озеленення міст
    (КНУБА, 2017) Гришина, В. С.; Осиченко, Г. О.
    Проведений аналіз досліджень і праць, котрі присвячені проблемі формування систем озеленених територій міст. Виявлена необхідність пошуку принципів та прийомів відновлення цілісності природного середовища на території міст України.
  • Документ
    Принципи організації системи пішохідно-прогулянкових просторів міста
    (КНУБА, 2015) Осиченко, Г. О.
    У статті розглядається система пішохідно-прогулянкових просторів міста як єдиний, цілісний багаторівневий об’єкт проектування. Сформульовані принципи і прийоми організації системи пішохідно-прогулянкових просторів міста.
  • Документ
    Виникнення медіафасадів
    (КНУБА, 2016) Безуглий, Т. Ю.; Осиченко, Г. О.
    У статті викладено відомості про виникнення медіафасадів. Досліджено двобічність та проаналізований зв'язок між двома осями еволюції екрану, що визначило появу та нові можливості медіафасадів. На основі вивчення еволюції медіафасадів формується їх типологія.
  • Документ
    Ландшафтний урбанізм в практиці європейського містобудування
    (КНУБА, 2016) Баранник, Н. В.; Осиченко, Г. О.
    В статті аналізується закордонний досвід та теорія ландшафтного урбанізму, виявлено основні положення, особливості та принципи ландшафтного урбанізму.
  • Документ
    Загальнонаукові засади дослідження естетичних якостей міського середовища
    (КНУБА, 2012) Осиченко, Г. О.
    У статті представлені сучасна наукова картина світу та методологічні основи сучасної науки, що визначають формування методологічного апарату дослідження естетичних якостей та естетичногосприйняття міського середовища.
  • Документ
    Модель естетичного сприйняття міського середовища
    (КНУБА, 2012) Осиченко, Г. О.
    у статті пропонується модель естетичного сприйняття міського середовища, складена на підставі узагальнення досліджень з вивчення механізмів сприйняття людини. Виділено аспекти естетичного сприйняття
  • Документ
    Синтаксичні підходи до оцінки естетичних якостей містобудівних об'єктів
    (КНУБА, 2011) Осиченко, Г. О.
    у статті проаналізовані синтаксичні підходи, що зосереджені на вивченні структурних схем візуальних просторів містобудівних об'єктів, які мають потенційне відношення до різних психологічних реакцій людей: сприйняття простору, орієнтація, поведінка в просторі, емоційні реакції й естетичні оцінки.
  • Документ
    Інформаційний підхід до оцінки естетичних об'єктів
    (КНУБА, 2011) Осиченко, Г. О.
    Анотація: у статті аналізуються різноманітні теорії і методи опису естетичних властивостей об'єктів, які поєднуються розглядом у якості предмета естетичного сприйняття - інформації, її кількості, змісту та прагматичної цінності.