Вибрані статті з наукових збірників

Постійне посилання на фондhttps://repositary.knuba.edu.ua/handle/987654321/27

Переглянути

Результат пошуку

Зараз показуємо 1 - 5 з 5
  • Документ
    Застосування сучасних інформаційних технологій для організації торгівлі у мережі інтернет
    (КНУБА, 2020) Гнатченко, Д. Д.; Гнатченко, Т. О.; Маляр, В. А.
    Глобальний характер переходу ринку товарів і послуг у цифровий простір став передумовою для дослідження його тенденцій і властивостей. Визначено ступінь розвитку діджиталізації торгівлі в Україні порівняно з іншими країнами і чинники його гальмування. Обґрунтовано необхідність поглибленого дослідження ринку сучасних інформаційних технологій, що можуть бути застосовані у процесі цифрової трансформації торговельної діяльності. Визначено перелік актуальних на сьогодні форматів реалізації торгівлі в інтернет-мережі: статичний вебсайт, динамічний вебсайт, мобільний додаток або сторонній вебсервіс. Здійснено критеріальне порівняння форматів між собою за системою бального оцінювання, виходячи з потреб Продавця, що формують універсальний список критеріїв, релевантних при виборі конкретного формату інтернет-торгівлі – вартість розробки / обслуговування, тривалість розробки / введення в експлуатацію, наявний функціонал та можливість інтеграції з програмним забезпеченням Продавця для обліку товарів, складність в опануванні, необхідність наймання додаткового персоналу для роботи у новому програмному рішенні. У рамках кожного формату розкриті притаманні йому специфічні риси, переваги та недоліки. Наявність характерних особливостей впливає як на обсяг функціональних можливостей торговельної вебплатформи та користувацький досвід Покупців, так і на процеси розробки, яку має забезпечити Продавець. Щодо кожного формату інтернет-торгівлі визначено актуальний стек інформаційних технологій, які є найбільш рекомендованими до застосування. Так, розроблення сучасного вебсайту неможливе без використання HTML5 та CSS3, інтерактивність інтернет-магазину забезпечується синергією frontend та backend програмування, підключенням СУБД та CMS для підвищення зручності та ефективності адміністрування сайту. Особливу увагу слід приділити інтернет-торгівлі у форматі мобільного додатка як новій тенденції на електронному ринку. Особливості розроблення мобільних додатків для різних мобільних платформ спричинили наявність різних підходів та стеків інформаційних технологій, в тому числі крос-платформеної розробки.
  • Документ
    Методи і моделі оцінювання нерухомого майна
    (КНУБА, 2017) Васильєва, Г. Ю.; Лютіков, А. А.; Маляр, В. А.; Усова, О. С.; Чередніченко, П. П.
    Розглянуто навчальний посібник «Методи і моделі оцінювання нерухомого майна» авторів: Драпіковського О.І., Іванової І.Б., Терещенко Н.О., рекомендований до видання Вченою радою Київського національного університету будівництва та архітектури, як навчальний посібник для студентів вищих навчальних закладів.
  • Документ
    Інженерна підготовка і благоустрій міських територій
    (КНУБА, 2017) Васильєва, Г. Ю.; Лютіков, А. А.; Маляр, В. А.; Усова, О. С.; Чередніченко, П. П.
    Розглянуто навчальний посібник «Інженерна підготовка і благоустрій міських територій» авторів: Ліпяніна В.А. та Стародуб І.В., рекомендований до видання Вченою радою Національного університету водного господарства та природокористування (м. Рівне), як навчальний посібник для студентів вищих навчальних закладів.
  • Документ
    Реставрація будівель-пам'яток: перепони на шляху реалізації
    (КНУБА, 2013) Апостолова-Сосса, Л. О.; Маляр, В. А.
    Розглянуті причини, які уповільнюють процес реставрації будівель-пам'яток в історичних районах міст України, запропоновані шляхи їх подолання.
  • Документ
    Урбаністика
    (КНУБА, 2014) Плешкановська, А. М.; Маляр, В. А.; Міщенко, О. Д.; Усова, О. С.; Чередніченко, П. П.
    Розглянуто підготовлений до друку доцентами Харківського національного університету міського господарства О.С. Безлюбченко і О.В. Завальним рукопис навчального посібника «Урбаністика».