Вибрані статті з наукових збірників

Постійне посилання на фондhttps://repositary.knuba.edu.ua/handle/987654321/27

Переглянути

Результат пошуку

Зараз показуємо 1 - 4 з 4
  • Документ
    Системні вимоги до сучасного містобудівного кадастру та містобудівної документації
    (КНУБА, 2013) Лященко, А. А.
    Проведено ретроспективний аналіз розвитку інформатизації кадастрових систем та систем просторового планування в розвинених країнах. Розглянуто системні вимоги до профільних геопросторових даних у складі містобудівної документації для забезпечення наскрізної геоінформаційної технології їх виробництва, реєстрації та використання у складі інформаційних ресурсів системи містобудівного кадастру.
  • Документ
    Методичні засади стандартизації геоінформаційних моделей для систем просторового планування
    (КНУБА, 2018) Лященко, А. А.; Нудельман, Володимир Ілліч
    Проведено класифікацію наборів геопросторових даних, які створюються в складі документації просторового планування. Розглянуто принципи та методологія стандартизації геоінформаційних моделей для систем просторового планування та містобудівного кадастру на основі використання міжнародних базових стандартів серії ISO 19100 Географічна інформація / Геоматика.
  • Документ
    Методичні засади геоінформаційного моделювання інженерно-технічних заходів цивільного захисту
    (КНУБА, 2018) Лященко, А. А.; Старинець, Р. В.
    Узагальнено завдання геоінформаційного моделювання при розробленні розділу інженерно-технічних заходів цивільного захисту (цивільної оборони) в складі містобудівної документації, розроблено структурну модель бази геопросторових даних та методики застосування ГІС в процесах розроблення інженерно-технічних заходів цивільного захисту.
  • Документ
    Шляхи удосконалення системи умовних картографічних позначень для автоматизації підготовки містобудівної документації в ГІС
    (КНУБА, 2018) Лященко, А. А.; Максимова, Ю. С.
    Сформульовано вимоги до системи умовних позначень картографічної складової документації містобудівної документації. Запропоновано систему кодування умовних позначень для встановлення чіткого зв’язку між символами системи умовних позначень та кожним об’єктом містобудівної документації. Розглянуто класифікацію умовних позначень і засобів їх реалізації в геоінформаційних системах, на основі якої виконано оцінювання складності реалізації умовних позначень в геоінформаційних системах.