Вибрані статті з наукових збірників

Постійне посилання на фондhttps://repositary.knuba.edu.ua/handle/987654321/27

Переглянути

Результат пошуку

Зараз показуємо 1 - 8 з 8
  • Документ
    Концептуально-методологічні основи організації та проекти структур будівельних освітньо-інжинірингових груп
    (КНУБА, 2008) Лагутін, Геннадій Володимирович
    Подано науково-методичні основи організації та проекти структури управління організації будівельних освітньо-інжинірингових груп - як нових учасників інвестиційного процесу, утворених сполученням елементів вищих навчальних закладів будівельного профілю, адміністративних органів муніципального рівня, функціональних та лінійних фахівців з управління будівельними проектами. Запропоновано модель участі зазначених організацій в процесі підготовки, організації та впровадження будівельних проектів соціального, інноваційно-освітнього та комерційного призначення.
  • Документ
    Система організації будівельних освітньо-інжинірингових груп, як учасників реалізації будівельних проектів
    (КНУБА, 2008) Лагутін, Геннадій Володимирович
    Подана цілісна система організації будівельних освітньо-інжинірингових груп як нових, специфічних учасників інвестиційного процесу, утворених інтеграцією інвестиційних компаній, будівельних ВНЗ та інжинірингових фірм.
  • Документ
    Будівельні освітньо-інжинірингові групи як результат інтенсивного впровадження інновацій в організацію будівництва
    (КНУБА, 2008) Лагутін, Геннадій Володимирович
    Викладено науково-теоретичні передумови та принципи організації будівельних освітньо-інжинірингових груп як підсумку якісного інноваційного розвитку організації будівництва та як результат зрілої системної інтеграції інвестиційних компаній, будівельних вищих навчальних закладів та інжинірингових фірм.
  • Документ
    Модель "Ресурс-потенціал-виконавець" як науково-практичний інструмент діяльності будівельних освітньо-інжинірингових груп
    (КНУБА, 2008) Лагутін, Геннадій Володимирович
    Пропонується модель оцінки потенційних виконавців БМР, яка забезпечує наближення моделей організації будівництва до реалій будівництва. розроблена модель „Ресурс-потенціал-виконавець” здійснює оцінку будівельних та спеціалізованих організацій - виконавців будівельних проектів за 5 групами параметрів різного змісту - від виробничо-технологічної конкурентоспроможності до іміджу на відповідному ринку БМР.
  • Документ
    Адаптація критеріально-розрахункової основи моделей організації будівництва до потреб діяльності будівельних освітньо-інжинірингових груп
    (КНУБА, 2008) Лагутін, Геннадій Володимирович
    Подано зміст та призначення організаційно-технологічних та структурно-функціональних моделей будівництва, що були спеціально розроблені для потреб діяльності будівельних освітньо-інжинірингових груп - нових учасників будівельно-інвестиційного процесу.
  • Документ
    Організаційно-технологічна модель "Проект-будова-результат" - сучасний інструмент організації багатостадійної взаємодії девелопера із замовником будівельного проекту
    (КНУБА, 2010) Тугай, Олексій Анатолійович; Лагутін, Геннадій Володимирович; Поколенко, Вадим Олегович; Борисова, Наталія Олександрівна; Приходько, Дмитро Олександрович; Якимчук, Ірина Миколаївна; Баглай, В. А.; Слипенчук, О. С.; Петровська –Ліньова, Н. Б.
    Подана в роботі модель є відповіддю на потребу принципової зміни ролі генпідрядника до девелопера - до юридичної особи, відповідальної за раціональність управління ресурсами замовника та ритмічність виконання робіт по об’єкту в межах укладеної з замовником угоди. Модель відображає євроінтеграційне прагнення України та трансформаційні процеси в будівельній галузі України.
  • Документ
    Сучасні моделі організації будівництва на засадах девелопменту
    (КНУБА, 2010) Тугай, Олексій Анатолійович; Лагутін, Геннадій Володимирович; Поколенко, Вадим Олегович; Борисова, Наталія Олександрівна; Приходько, Дмитро Олександрович; Баглай, В. А.; Слипенчук, О. С.; Петровська-Ліньова, Н. Б.
    Викладено зміст та програмну реалізацію економічних моделей економічного обґрунтування та організації спорудження будівельних об’єктів, яка забезпечують ефективне узгодження процесів виконання будівельних робіт з провідними параметрами фінансового стану та платоспроможністю організації-інвестора.
  • Документ
    Теоретичні засади ідентифікації інноваційного провайдингу підприємств будівельної галузі: проблеми та шляхи формування
    (КНУБА, 2014) Лагутін, Геннадій Володимирович
    Проаналізовано основні підходи до визначення економічної сутності категорії «інновація», досліджено концептуальний підхід до терміну «інноваційний провайдинг». Шляхом узагальнення та систематизації відомих підходів до визначення сутності інноваційних процесів розкрито їх сутність та економічну природу, яка обумовлює їх специфічність застосування інноваційного провайдингу для підприємств будівельної галузі. Доведено, що при зіставленні дефініції «інновація» та етапів інноваційного циклу простежується неузгодженість. Запропоновано двовимірну модель перебігу інноваційного процесу (за горизонтальною та вертикальною дифузією), яка враховує відмінності, обумовлені різними типами корпоративних зв’язків будівельних підприємств.