Вибрані статті з наукових збірників

Постійне посилання на фондhttps://repositary.knuba.edu.ua/handle/987654321/27

Переглянути

Результат пошуку

Зараз показуємо 1 - 5 з 5
  • Документ
    Локалізація дефекту типу «тріщина» на решітчастих, фрактальних та орнаментальних 2-D структурах
    (КНУБА, 2010) Горда, О. В.
    Запропоновано метод визначення розташування дефекту типу «тріщина» на регулярних поверхнях об’єктів будівництва за їх візуальним зображенням. Досліджена можливість застосування методу для решітчастих, фрактальних та орнаментальних 2-D структур.
  • Документ
    Визначення магістральної тріщини на WEB- зображеннях об’єктів будівництва
    (КНУБА, 2012) Горда, О. В.
    Досліджено методи визначення магістральних тріщин на WEB-зображеннях об’єктів будівництва. Здійснено класифікацію топологій розгалужень тріщин. Описано алгоритм топологічного замикання магістральної тріщини.
  • Документ
    Дослідження функції наявності дефекту типу «тріщина» на цифрових зображеннях об’єктів будівництва
    (КНУБА, 2012) Горда, О. В.
    Досліджено функції наявності дефекту типу «тріщина» на цифрових зображеннях об’єктів будівництва. Здійснено класифікацію топологій ланок тріщини за фігурою її представлення. Визначено вимоги та особливості реалізації оцінки функції наявності.
  • Документ
    Застосування процедури бінаризації для визначення образу дефекту типу «тріщина» на цифровому зображенні
    (КНУБА, 2013) Горда, О. В.; Пузько, О. О.; Коломієць, С. П.
    Розглянуто технологію визначення геометричних характеристик дефекту «тріщина» на поверхнях об’єктів будівництва з врахуванням їх особливостей з точки зору утворення, прояву та представлення на зображенні.
  • Документ
    Класифікація зображень об'єктів в області суміжності дефекту типу "тріщина"
    (КНУБА, 2019) Горда, О. В.; Пузько, О. О.
    Досліджується і здійснюється класифікація об'єктів у зоні суміжності дефектів типу "тріщина" (ДДТ) на базі конструктивних понять суміжних сторонніх об'єктів тріщини. Для ознакоутворюючих елементів тріщини визначена специфіка за рахунок якої можлива побудова області суміжності тріщини і класифікація сторонніх об'єктів в цій області. Досліджено фактор спостержуванності сторонніх суміжних об'єктів, що дає змогу ввести класифікацію асоційовано-ізольованих перешкод відносно сторонніх об'єктів і визначити їх як різні дефекти ДТТ. Здійснено класифікацію дефектів ДТТ за їх місцем розташування відносно тріщини. З метою дослідження волосяних і тріщин введено і досліджено поняття зони прилягання, в основі якого лежить колір області, що прилягає до тріщини і визначає цю зону.