Вибрані статті з наукових збірників

Постійне посилання на фондhttps://repositary.knuba.edu.ua/handle/987654321/27

Переглянути

Результат пошуку

Зараз показуємо 1 - 4 з 4
  • Документ
    Комп’ютерне проєктування – основа підготовки високо-кваліфікованих архітекторів і дизайнерів сучасного європейського вишколу
    (КНУБА, 2012) Горбик, О. Р.; Ломовський, А. І.; Творонович, О. Є.; Ярош, В. В.
    У статті розглядаються питання розвитку комп’ютерного проектування у практичній діяльності сучасних архітекторів і дизайнерів. Пропонується активне впровадження комп’ютерного проектування у навчальному процесі підготовки студентів-дизайнерів. Розглядаються специфічні питання викладання комп’ютерного проектування в інтегрованих групах за участю осіб з обмеженими фізичними можливостями
  • Документ
    Особливості функціонально – планувальних вирішень у проектах садибних будинків для незаможних молодих родин
    (КНУБА, 2013) Горбик, О. Р.; Зайцева, В. Ю.; Редькіна, М. Г.
    в статті розглянуті питання функціонального зонування та планувальної структури сучасних малоповерхових житлових будинків для незаможних молодих родин в містах та селах України.
  • Документ
    Порівняльний аналіз архітектурно- дизайнерських вирішень київських ресторанів з китайською кухнею
    (КНУБА, 2012) Горбик, О. Р.; Ярош, В. В.
    У статті проведений порівняльний аналіз архітектурно-дизайнерських вирішень існуючих у м. Києві 12 ресторанів з китайськоюкухнею. Розглянуті деякі питання вирішення генерального плану, функційногозонування, планування, оздоблення, прийнятих меблів та колористики в цихоб’єктах. Аналізується поєднання традицій національного китайськогозодчества та прийомів сучасного дизайну у формуванні просторової композиції ресторанних комплексів такого типу.
  • Документ
    Аналіз архітектурно дизайнерського забезпечення виставкових комплексів доступністю для мало-мобільних верств населення напередодні ЄВРО-2012.
    (КНУБА, 2012) Горбик, О. Р.; Гаєвська, А. Ю.
    У статті розглядаються питання пов’язані з організацією відвідування та пересування мало-мобільних груп населення (ММГН) у виставкових залах та комплексах. Застосований метод порівняльного аналізу архітектурно-дизайнерських проектів основних виставкових комплексів міста Києва на предмет забезпечення безперешкодного доступу до експозицій та комфортного обслуговування мало-мобільних верств населення. Пропонується, на основі детального вивчення даного питання, терміново розробити проекти та виконати будівельні роботи, на сучасному європейському рівні, з метою реконструкції існуючих будинків і споруд експозиційного призначення для забезпечення вільного доступу до них ММГН до початку фінальної стадії ЄВРО-2012.