Аналіз архітектурно дизайнерського забезпечення виставкових комплексів доступністю для мало-мобільних верств населення напередодні ЄВРО-2012.

Вантажиться...
Ескіз
Дата
2012
Автори
Горбик, О. Р.
Гаєвська, А. Ю.
Заголовок журналу
Журнал ISSN
Назва тому
Видавець
КНУБА
Анотація
У статті розглядаються питання пов’язані з організацією відвідування та пересування мало-мобільних груп населення (ММГН) у виставкових залах та комплексах. Застосований метод порівняльного аналізу архітектурно-дизайнерських проектів основних виставкових комплексів міста Києва на предмет забезпечення безперешкодного доступу до експозицій та комфортного обслуговування мало-мобільних верств населення. Пропонується, на основі детального вивчення даного питання, терміново розробити проекти та виконати будівельні роботи, на сучасному європейському рівні, з метою реконструкції існуючих будинків і споруд експозиційного призначення для забезпечення вільного доступу до них ММГН до початку фінальної стадії ЄВРО-2012.
Опис
Ключові слова
архітектура, дизайн, планування, виставки, елементи благоустрою, комплекси, центри ММГН (мало-мобільні групи населення)
Бібліографічний опис
Горбик О. Р. Аналіз архітектурно дизайнерського забезпечення виставкових комплексів доступністю для мало-мобільних верств населення напередодні ЄВРО-2012. / О. Р. Горбик, А. Ю. Гаєвська // Сучасні проблеми архітектури та містобудування : наук.-техн. сб. / Київ. нац. ун-т буд-ва і архіт. ; відп. ред. М. М. Дьомін. - Київ : КНУБА, 2012. - Вип. 30. - С. 159-172. - Бібліогр : 12 назв.
Зібрання