Вибрані статті з наукових збірників

Постійне посилання на фондhttps://repositary.knuba.edu.ua/handle/987654321/27

Переглянути

Результат пошуку

Зараз показуємо 1 - 4 з 4
  • Документ
    Про один метод розв’язання осесиметричної задачі теорії пружності для полого диска змінної товщини
    (КНУБА, 2013) Гревцев, О. К.; Геращенко, О. В.
    Отримане точне розв’язання диференціальних рівнянь теорії пружності для полого диска змінної товщини при осесиметричному навантаженні на його внутрішні і зовнішні криволінійні поверхні. Формули для напружень отримані вперше і дозволяють визначити їх величину у будь-якій точці розглянутого тіла обертання. При цьому бічна поверхня та поверхня полості диска може мати будь-який профіль.
  • Документ
    Аналіз міцності та деформативності пілона інформаційного носія при дії вітрового навантаження
    (КНУБА, 2012) Геращенко, О. В.
    Проведено аналіз міцності та деформативності пілона на дію вітрового навантаження. Зроблені висновки щодо несучої здатності пілона.
  • Документ
    Дослідження несучої спроможності стальних кронштейнів
    (КНУБА, 2012) Лук’янченко, О. О.; Геращенко, О. В.; Завойський, А. К.; Ашмаріна, Г. Р.
    Досліджено несучу спроможність двох стальних кронштейнів різної геометрії, що сконструйовані в НДІ будівельного виробництва м. Києва. Розрахункові моделі конструкцій побудовані за допомогою сучасного програмного комплексу скінченноелементного аналізу. Виконана перевірка міцності анкерних отворів для кріплення кронштейнів до цегляної стіни. Визначений коефіцієнт запасу стійкості кронштейнів.
  • Документ
    Вплив дії сейсмічного навантаження на несучу здатність пальового ростверку житлового будинку
    (КНУБА, 2011) Чеверда, П. П.; Геращенко, О. В.
    Виконано дослідження напружено-деформованого стану плити фундаментного ростверку залізобетонного житлового будинку при дії основного та аварійного сполучення навантажень. Висотна будівля моделювалась як просторовий скінченно-елементний каркас зі сталими жорсткістними характеристиками. За допомогою програмного комплексу МОНОМАХ досліджувався вплив сейсмічного навантаження на максимальні значення зусиль та напружень фундаментного пальового ростверку та на величини прогинів верхньої її частини. Аналіз результатів дослідження напружено-деформованого стану плитного ростверку будівлі свідчить про те, що дія сейсмічного навантаження суттєво впливає на несучу здатність та жорсткість як ростверку так і будівлі в цілому.