Архітектурний вісник КНУБА

Постійне посилання на фондhttps://repositary.knuba.edu.ua/handle/987654321/40

Переглянути

Результат пошуку

Зараз показуємо 1 - 3 з 3
  • Документ
    Особливості містобудівного розвитку історичного міста Почаєва
    (КНУБА, 2016) Лукомська, З. В.; Поліщук, Л. К.
    У статті розкрито особливості історико-містобудівного розвитку міста Почаєва. Представлено етапи розвитку міста та комплексу Свято - Успенської Почаївської Лаври, виокремлено різночасові функціонально-планувальні елементи історичного ядра міста.
  • Документ
    Методика ознакування втраченої історико-архітектурної спадщини (на прикладі Станіславівської фортеці)
    (КНУБА, 2017) Лукомська, З. В.
    У роботі розкрито проблему представлення та сучасних методик ознакування втрачених цінних історичних архітектурних об’єктів, які відігравали роль містоформуючих елементів. Досліджено приклади вдалого ознакування, музеєфікації та експонування колишніх оборонних комплексів у Європі, які, в той чи інший спосіб, представляють архітектурно-містобудівну цінність історичних об’єктів. Представлено комплексний інноваційний підхід до експонування втрачених елементів міста-фортеці. На прикладі Станіславівської фортеці (сьогодні місто Івано-Франківськ) представлено варіант символічного ознакування майже втраченої історичної оборонної системи XVII – XVIII ст. Запропоновані концептуальні пропозиції можливо застосовувати для представлення частково втраченої архітектурної спадщини у історичних містах та селищах Західної України.
  • Документ
    Принципи модернізації військового містечка відкритого типу на прикладі м. Чугуїв
    (КНУБА, 2017) Морозік, А. С.; Л. Г. Василенко
    В статті висвітлюється принципи модернізації військових містечок, які застосовані та апробовані на прикладі військового об’єкту, що розташований в м. Чугуїв, представлені напрямки осучаснення, які дозволяють покращити містобудівне середовище.