Архітектурний вісник КНУБА

Постійне посилання на фондhttps://repositary.knuba.edu.ua/handle/987654321/40

Переглянути

Результат пошуку

Зараз показуємо 1 - 6 з 6
  • Документ
    «Стилі інтер’єру» – видання, що надихає та примушує замислитись
    (КНУБА, 2020) Меженна, Наталія Юріївна
    В статті наданий аналіз та характеристика учбового посібника «Стилі інтер’єру» автора Світлани Зиміної, 2018 року видання. Це перше українське видання у цьому напрямку з сучасним науковим підходом, поглядом на проблематику на новому рівні. Книга є чудовим посібником з архітектури інтер’єру і може бути корисною не тільки у студентському середовищі, а й для всіх, хто проектує в цій царині, або просто цікавиться архітектурою, дизайном, світовою культурою, історією та культурологією. Видання цікаво тим, що позиціонує не тільки характеристики стилів та напрямків, а й надає аналіз політичних подій, що супроводжували виникнення певної стилістики. Також висвітлений причинно-наслідковий зв’язок формування стилю в інтер’єрі із стилістикою «великої» архітектури, та предметного дизайну. Відмічено, які стилі інтер’єру виникли як похідні із загальних стильових тенденцій епохи, які мають регіональне походження, або, навіть, виникли внаслідок творчості і під впливом талановитого автора – архітектора чи мебляра. Книга «Стилі інтер’єру» написана в якості підручника, який може бути допомогою лектору та студентам, а також може бути використаний і для самостійного навчання. Наприкінці кожного розділу наведені тестові запитання, відповідаючи на які можна перевірити та закріпити знання.
  • Документ
    Принципи формування навчально-виховних комплексів в умовах територій зі складним рельєфом
    (КНУБА, 2016) Карбан, А. А.; Слепцов, О. С.; Русевич, Т. В.
    Розглядається стан освіти в Україні, можливість її реформування. Пропонується створення окремих комплексів на ділянках з рельєфом, складним для звичної забудови.
  • Документ
    Класифікація сучасних торговельно-розважальних комплексів за різними ознаками
    (КНУБА, 2015) Кіщенко, А. О.
    В статті наведено класифікацію сучасних багатофункціональних торговельно–розважальних комплексів за величиною, планувальною організацією, за домінуючою функцією, композиційним, містобудівним, конструктивним та об’ємно-просторовим рішеннями.
  • Документ
    Загальні методи дослідження на прикладі роботи «архітектурно-планувальна організація морських пасажирських терміналів»
    (КНУБА, 2015) Дикун, Ж. Є.; Зиміна, С. Б.
    Розглядаються основні загальні методи дослідження, що були використані в роботі над дисертацією «архітектурно – планувальна організація морських пасажирських терміналів».
  • Документ
    Сучасний погляд на багатоквартирне житло в аспектах структурно-логічної ієрархічної класифікації та оціночних пріоритетів громадського попиту
    (КНУБА, 2016) Книш, В. І.; Буравченко, С. Г.
    В статті розглянуті та прокоментовані структурно-логічні схеми ієрархічної класифікації багатоквартирного житла (БЖ) Теоретично доведена доцільність використання системи в 12 АМО-пазлів, для оцінки пріоритетів впливовості складових елементів, в межах визначеної ієрархії, та графо-матричного оцінювання їх показників.
  • Документ
    Типологічна класифікація енергоефективних висотних офісних будівель
    (КНУБА, 2014) Ляшенко, О. К.
    У статті запропоновано типологічну класифікацію енергоефективних висотних офісних будівель. Наведена класифікація дозволяє архітекторам при розробці проектних вирішень висотних офісних будівель, зважаючи на особливості умов, в яких планується розміщення будівлі, а також з огляду на інші специфічні особливості, що обумовлені архітектурним задумом автора, визначити і обрати найбільш ефективні методи, засоби та прийоми забезпечення енергоефективності.