Сучасні проблеми архітектури та містобудування

Постійне посилання на фондhttps://repositary.knuba.edu.ua/handle/987654321/259

Переглянути

Результат пошуку

Зараз показуємо 1 - 10 з 27
  • Документ
    Вплив глобалізаційних процесів на культурну ідентифікацію та розвиток дизайну на теренах України
    (КНУБА, 2019) Бець, С. М.
    Розглядається історія формування та розвитку дизайну та теренах України. Аналізується вплив глобалізаційних процесів на поширення масової моди, уніфікацію смакових уподобань споживачів різних країн, виникнення проблеми культурної ідентичності. Відзначається, що перед митцями, дизайнерами постає важливе завдання уникнути розчинення власної культури у масовій, впроваджувати дизайн-інновації з врахуванням принципів формотворення та семантики традиційного мистецтва.
  • Документ
    Проблеми підготовки майбутніх фахівців спеціальності "дизайн" в сучасних вищих навчальних закладах України
    (КНУБА, 2019) Артеменко, Г. О.
    У статті висвітлюється проблематика вдосконалення сучасної художньої освіти в Україні, зокрема, для студентів спеціальності "Дизайн". Також аналізується роль викладача та питання розробки авторських методик у сучасній український освіті. У статті торкаються проблеми соціальнопедагогічного та психологічного характеру, які на нашу думку посідають велике значення в процесі творчої співпраці між викладачем та студентом. Висвітлюється тема індивідуального підходу во викладання фахових дисциплін.
  • Документ
    Камін в інтер'єрі
    (КНУБА, 2018) Ломига, М. Г.; Хавхун, Г. М.
    Виявлені основні схеми розташування каміна в інтер’єрі; переваги різних конструктивних рішень; фактори, які впливають на вибір конструктивного рішення і прийому розміщення; стильові особливості; засоби підсилення композиційної виразності каміна в дизайні інтер’єру.
  • Документ
    Історико-культурна цінність прибережної території озера Йорданське у місті Києві як фактор сучасного розвитку
    (КНУБА, 2016) Носенко, Г. А.; Драгомирова, Г. А.
    У статті розглянута проблеми формування сучасного ландшафтного середовища прибережних територій міста на основі історико- культурних факторів.
  • Документ
    Дискретні методи формалізації структури візуальних рекурсивних систем в об’єктах дизайну
    (КНУБА, 2016) Гегер, А. Д.
    У статті здійснено спробу формалізації структури візуальних рекурсивних систем (ВРС) в об’єктах дизайну, на основі застосування методів дискретного аналізу. На базі аналізу виявлено типи структури ВРС (лінійна, ієрархічна, циклічна) та, відповідно, зв’язків ВРС (ланцюг, дерево, повний цикл, неповний цикл, неповний цикл з додатковою ланкою). Застосовано графічні, математичні та матричні форми представлення графа.
  • Документ
    Формоутворення поверхонь обертання другого порядку за їх лініями обрисів
    (КНУБА, 2016) Суліменко, С.Ю.; Анпілогова, В. О.; Левіна, Ж. Г.
    В роботі проведено параметричний аналіз задачі включення перспективної лінії обрису у визначник поверхонь обертання другого порядку та наведені конструктивні схеми їх реалізації.
  • Документ
    Стан національної нормативної бази дизайну та ергономіки
    (КНУБА, 2014) Рубцов, А. Л.; Свірко, В. О.; Кардаш, О. В.
    у статті розглянуті питання формування національної дизайнергономічної бази. Визначено стан вітчизняної нормативної бази з дизайну та ергономіки, що була розроблена за останні двадцять років, завдання та напрямки її гармонізації зі стандартами ЄС
  • Документ
    Візуальне представлення інформації в інформаційно-орієнтаційній системі міста
    (КНУБА, 2014) Нагірний, П. Ю.
    Висвітлені засоби візуалізації міської інформації з урахуванням її функцій, потреб користувачів, способів кодування інформації та естетичних вимог
  • Документ
    Особливості дизайну середовища, що трансформується
    (КНУБА, 2013) Зенькович, Н. Г.
    У статті досліджується особливості та проблеми формування дизайну середовища, що трансформується. Наведені основні види та типи цього середовища та надана їх характеристика.
  • Документ
    Конструктивно-параметричний аналіз формоутворення еліпсоідів за їх лініями обрисів
    (КНУБА, 2016) Суліменко, С. Ю.
    В роботі проведено параметричний аналіз задачі включення перспективної лінії обрису в визначник еліпсоїдів, та наведені конструктивні схеми її розв’язків.