2023

Постійне посилання на фондhttps://repositary.knuba.edu.ua/handle/123456789/11221

Переглянути

Результат пошуку

Зараз показуємо 1 - 3 з 3
 • Документ
  Концепція впровадження ВІМ-технологій при проектуванні об'єктів спеціального призначення
  (КНУБА, 2023) Прусов, Дмитро
  При проектуванні об'єктів спеціального призначення великого значення набувають процеси автоматизації та діджиталізації розрахунків спеціальних об'єктів, зокрема планувальні рішення спеціальних об’єктів на місцевості, загальні принципи об'ємно-планувальних рішень спеціальних об’єктів, особливості розрахунку механічного опору та стійкості спеціальних об’єктів, інженерне забезпечення спеціальних об’єктів. загальні принципи маскування спеціальних об’єктів, а також типові рішення спеціальних об’єктів, стан розробки їх бази та доцільність застосування в сучасних умовах, та мобільні об‘ємно-планувальні рішення спеціальних об’єктів.
 • Документ
  Інженерна підготовка та захист територій в сучасних умовах
  (КНУБА, 2023) Прусов, Дмитро; Ніщук, Віталій
  Сучасні напрями інженерної підготовки та захисту територій базуються на теоретичних основах і регламентах практичної реалізації інноваційних процесів поліпшення умов будівництва та експлуатації територій населених пунктів в складних природних умовах, а також по виключенню або обмеженню фізико-геологічних процесів, їх розвитку та впливу на територію.
 • Документ
  Основи системного підходу до управління територією міста шляхом розвитку транспортної інфраструктури
  (КНУБА, 2023) Прусов, Дмитро; Дубова, Світлана
  Сучасні нормативні документи представляють місто, як ієрархічно складний організм, який є найбільше прийнятною для людини формою забезпечення форм його життєдіяльності: житла, роботи, відпочинку. Таким чином, вирішується задача забезпечення потреб населення у комфорті та безпеці з точки зору переміщень на території міста..