Проблеми водопостачання, водовідведення та гідравліки

Постійне посилання на фондhttps://repositary.knuba.edu.ua/handle/987654321/247

Переглянути

Результат пошуку

Зараз показуємо 1 - 7 з 7
  • Документ
    Коригування складу водних розбавлених розчинів (питної води) баромембранними процесами: позитивні та негативні сторони
    (КНУБА, 2012) Кравченко, М. В.; Заграй, Я. М.
    Розглянуто погляди на питну воду як розбавлений розчин, де вода представлена у вигляді гігантських гетерофазних кластерів. Запропоновано фізичну модель і механізм баромембранних процесів та їх вплив на зміну якісного і кількісного складу водних розбавлених розчинів, особливо, на зміну концентрації і співвідношення основних компонентів. Надано рекомендації по використанню баромембранних процесів при коригуванні якості питної води.
  • Документ
    Техніко-економічне обґрунтування доцільності застосування децентралізованих схем водопостачання на групових сільськогосподарських водопроводах
    (КНУБА, 2013) Хоружий, П. Д.; Петроченко, О. В.; Василюк, А. В.
    Розглянуто проблему підвищення якості питної води в системах сільськогосподарського водопостачання при зменшенні капітальних і експлуатаційних ресурсів. Показано, що на групових сільськогосподарських водопроводах доцільно застосовувати децентралізовані схеми підготовки і розподілення води на технічні і питні потреби, в яких питну воду отримують шляхом доочищення технічної води на спеціальних установках. Наведена методика визначення максимальної кількості таких установок в системі водопостачання.
  • Документ
    Надійність і сталість систем водопостачання як складова національної та екологічної безпеки
    (КНУБА, 2017) Василенко, С. Л.; Волков, В. М.
    Відповідно до вимог ІSО 704:2000 представлено визначення і аналіз сталості та надійності систем водопостачання.
  • Документ
    Вибір раціональної схеми забезпечення водою малих об’єктів водопостачання
    (КНУБА, 2016) Хомутецька, Т. П.; Малецький, В. С.
    Проаналізовано сучасний стан водопостачання в Україні, досліджено проблеми забезпечення ефективної роботи водопровідних систем за різними схемами, розглянуто шляхи їх вирішення.
  • Документ
    Шляхи забезпечення ефективної роботи підприємств водопостачання
    (КНУБА, 2015) Хомутецька, Т. П.
    Розглянуто шляхи поліпшення забезпечення споживачів високоякісною питною водою та представлено заходи для підвищення ефективності роботи комунальних підприємств.
  • Документ
    Дослідження процесу забруднення води продуктами внутрішньої корозії в групових сільськогосподарських водопроводах
    (КНУБА, 2015) Петроченко, О. В.
    Розглянуто проблему забруднення води в групових сільськогосподарських водопроводах. Наведено результати теоретичних і натурних досліджень забруднення води у сталевих водоводах продуктами внутрішньої корозії. Показано, що на групових сільськогосподарських водопроводах великої протяжності доцільно застосовувати інгібітори корозії. Встановлено, що групові водопроводи великої протяжності необхідно переводити на децентралізовані схеми підготовки і розподілу технічної води, при цьому частину технічної води в місцях споживання очищати до якості питної води.
  • Документ
    Знезалізнення води побутовими фільтрами
    (КНУБА, 2016) Мацієвська, О. О.; Качмар, І. З.
    Представлено результати порівняння ефективності знезалізнення питної води побутовими фільтрами марок "Наша вода" (Україна), BRITA (Німеччина) та "Аквафор" (Росія). Виявлено позитивні результати щодо зменшення концентрації загального заліза у воді. Проте для знезалізнення питної води слід застосовувати відомі методи на водопровідних очисних спорудах населених пунктів.