Проблеми водопостачання, водовідведення та гідравліки

Постійне посилання на фондhttps://repositary.knuba.edu.ua/handle/987654321/247

Переглянути

Результат пошуку

Зараз показуємо 1 - 6 з 6
  • Документ
    О едином континуальном гравитационно-электромагнитном поле
    (КНУБА, 2019) Симонов, Игор
    Відомо, що енергія будь-якого поля вносить вклад в гравітацію. Така енергетична залежність полів з урахуванням ємнісних властивостей системи розглядається як відображення існування єдиного фізичного поля. Показано, що векторний потенціал електромагнітного поля в розширеному експериментальному базисі електродинаміки, який враховує вплив ємнісних властивостей полів і простору, розкриває також існування і вплив гравітацій-ного поля. Сформульовано ідею використання єдиного континуального поля в побудові еле-ментів живої матерії у водних середовищах. Отримано рівняння для гравітаційної складової єдиного поля без використання ідеї викривлення просторів, і ця проблема вирішена в дусі під-ходу Фарадея-Максвелла. Це відкриває можливості для розвитку підходу до вирішення про-блеми впливу сукупності континуальних полів: гравітаційного і електромагнітного на форму-вання елементів живої матерії в водних середовищах
  • Документ
    Система уравнений единого континуального физического поля и специфическая роль полей водных сред
    (КНУБА, 2019) Симонов, Игор
    Ідея біополя як особливої форми існування матерії призводить до необхідності ще раз звернутися до проблеми побудови єдиної теорії поля. Властивості континуальності гравіта-ційного поля планет цікаві тим, що в водних середовищах існують континуальні електромагні-тні поля іонів, що створює сприятливий фон для формування елементів живої матерії у водно-му середовищі планет. Можливо, властивість континуальності гравітаційного поля є фундамен-тальним фактором у формуванні живих систем. Гравітаційне поле планет існує завжди, але во-да тільки на деяких з них. Польова теорія гравітації з використанням понять континуальності може бути побудована з урахуванням польової структури корпускул і польової природи мас в рамках ємнісних властивостей простору-поля. Побудована теорія поля структурних частинок речовини – протона і електрона – показала, що маса цих часток повністю визначається конти-нуальними електромагнітними полями, і це дозволяє побудувати теорію єдиного континуаль-ного фізичного поля, який визначається векторним та скалярним потенціалами, фізичний зміст яких розкрито в роботі.
  • Документ
    Полевая концепция формирования самосогласованного нелокального поля на неоднородностях в открытой водной системе
    (КНУБА, 2012) Симонов, И. Н.
    Врахування зміни метрики вільного простору стороннім тілом дозволило вирішити задачу формування самоузгодженого нелокального поля на макрооб'ектах у водному розчині електроліту без ефекту екранування.
  • Документ
    Полевая концепция нелокальной самосогласованности водных систем
    (КНУБА, 2012) Симонов, И. Н.
    Континуальная теория поля позволяет обосновать существование нелокального самосогласованного поля в водных растворах электролитов. Радиус действия такого поля сопоставим с объемом, который занимает водная система.
  • Документ
    Формирование живой материи в водных средах: факторы гравитации, гидродинамики и континуальной электродинамики
    (КНУБА, 2016) Симонов, И. Н.
    Гравітаційне поле проникає всюди, воно не екранується. Це створює для гравітаційного впливу деяку перевагу. Формування живої матерії у водному середовищі пов'язано із взаємозалежними гідродинамічними, електромагнітним і гравітаційним полями. Представлені рівняння континуальної гравітації. Ієрархія структури фізичного простору дворівнева. Перший рівень визначається континуальними електромагнітними полями, структурними частинками матерії, другий - масою і гравітацією.
  • Документ
    Динамическая архитектура структурных частиц материи: вещество, самоорганизованные системы водных сред
    (КНУБА, 2016) Симонов, И. Н.
    Исследуются возможности континуальной электродинамики в описании структурных свойств частиц вещества – протонов и электронов как полевых образований. Структурные частицы материи рассматриваются как стоячая волна континуального электромагнитного поля. Вещество можно рассматривать как одно из проявлений свойств поля. Это позволит изучать взаимное влияние водной среды, живой и физической материи как взаимодействие открытых электромагнитных систем.